INSPIRACE

Zvětšete opticky svou malou místnost

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Máte ve své domácnosti malé místnosti a nevíte, jak je vybavit tak, aby vypadaly opticky větší? Například podlaha dokáže opticky zvětšit místnost opticky tak, že se zdá větší, než ve skutečnosti je. Jednoduše stačí správně vybrat odstín vaší podlahové krytiny.

 

Stačí volit světlejší vzory podlah

Pokud se chystáte pokládat podlahu v malé místnosti, vždy je lepší volit světlejší odstíny. Světlé odstíny danou místnost prosvětlí a zároveň bude vypadat prostorněji. Pokud budete v místnosti mít tmavší nábytek, tak se doporučuje podlaha v odstínech béžová nebo žlutá. Tyto odstíny interiér osvětlí a dodají mu optimismus. Vše bude působit prostornějším a slunečnějším dojmem. Do těchto prostor se taky velmi hodí světlejší odstíny šedé barvy. Šedá barva dodá prostoru moderní styl a je také velmi oblíbená u mnoha předních designérů. Ideálním řešením v menších bytech je volba jednotné podlahové krytiny ve všech místnostech, aby podlaha působila jednotně.

          

Vinylová podlaha je tím správným řešením

Jestli se rozhodujete, který druh podlahy zvolit, vsaďte na vinylovou podlahu. Vinyl je moderní materiál, který vyniká především svou odolností proti poškození a velmi jednoduchou a rychlou pokládkou. Jedná se o velmi lehký materiál, který se na rozdíl od velkých a těžkých dlažeb, v malých prostorech pokládá snadněji. Moderní vinylové podlahy od společnosti Fatra nabízejí mnoho vzorů tmavých i světlých odstínů podlahy, které se hodí do každého interiéru. U podlah Thermofix si můžete vybrat z kolekce až 45 vzorů, které věrně imitují přírodní materiály, jako je dřevo či kámen.

Více informací a kompletní nabídku vzorů podlah Thermofix naleznete na www.fatrafloor.cz.

Související příspěvky

Designová svítidla

redakce

Designové dřevěné dekorace na vaší zahradu rozhodně patří!

redakce

3 důvody, proč se občas vyplatí zavolat úklidovou firmu

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.