Search

Zútulněte si své bydlení ještě před Vánoci

Nestíháte vánoční úklid a přece jen byste si několik dní před Štědrým dnem nechali vyčistit sedací soupravu a koberec? Kontaktujte společnost Šachmat a zkuste se domluvit provedení těchto služeb. Nestihnete-li čištění koberců Olomoucdo Vánoc, jistě Vám společnost Šachmat vyjde vstříc v jakémkoliv jiném termínu.

 

Vánoční čištění koberců a sedacích souprav od Šachmatu

Společnost Šachmat provádí čištění koberců, sedacích souprav i čalounění profesionálním extrakčním způsobem. K mokrému čištění používá kvalitní přístroje švýcarské značky Cleanfix. Špičkové přístroje a šetrné chemikálie umožňují velmi rychlý a kvalitní čistící proces, který lze provést v téměř jakémkoliv ročním období, neboť schnutí probíhá velmi rychle. Extrakční čištění se provádí k odstranění všech druhů nečistot včetně mastných skvrn a hloubkové špíny. Také samotný postup čištění je velmi jednoduchý. Nejprve je na znečištěné místo naneseno čisticí médium, které se nechá určitou chvíli působit. Poté za pomoci extrakčního kartáčového čištění se uvolní hloubková špína, která je nakonec dokonale vysáta i s čistícím médiem.

 

Moderní čištění sedaček v Olomouci a jeho okolí

Extrakční čištění se používá také kvůli prokázanému hygienickému přínosu. Kromě nečistot jsou totiž ze sedacích souprav, koberců a čalounění odstraněny také roztoče a nánosy prachu. S čištěním sedaček Olomouc budete maximálně spokojeni. Klienti si chválí tento způsob úklidu také kvůli regeneraci vlasů. Reference klientů před Vámi si můžete přečíst na webových stránkách společnosti Šachmat zde  www.sachmat.com. Čisticí médium je schopno obnovit vlastnosti čištěného předmětu, tak aby byl obnoven jeho vzhled. Mokré čištění se používá pro všechny druhy materiálů koberců a čalounění. Čisticí médium se svým složením podobá jemnému pracímu prostředku s obsahem přírodních mýdel. Díky této službě získáte pocit, jako by čištěná sedací souprava byla nová.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *