INSPIRACE

Závěsné knihovny vyzdobí náš interiér

 

V každé domácnosti je spousta věcí, které chceme mít vystavené. Odkládací prostor potřebujeme snad všude, umístit knihy, DVD,CD,trofeje, vázičky, fotky a další drobné předměty či dekorace, které chceme mít stále na očích. Pokud nechceme mít zastavěnou celou místnost skříňkami či knihovnami, můžeme si pořídit inovativní řešení knihovny, která je zavěšená na zdi. Tyto závěsné knihovny skýtají dostatek úložného prostrou a nezabírají podlahovou plochu.

 

Útulnější a zabydlenější pokoj

Závěsné knihovny dokáží jednoduchou formou vyzdobit interiér, který bude stále vzdušný a nebude působit přeplácaně. Zaplněním prázdných stěn bude pokoj vypadat útulněji a zabydleněji.


Více barev, rozměrů a stylů

Nejprve se rozhodneme, do kterého pokoje závěsnou knihovnu umístíme. Její výběr je třeba zaměřit na zavedený styl daného interiéru. V nabídce je mnoho barevných provedeních, rozměrů a stylů. Díky praktičnosti a designovému vzhledu budou závěsné knihovny jistě přínosem do všech pokojů, můžeme ji mít v obývacím pokoji, ložnici, dětském či studentském pokojíku.


 

Kvalitní německý výrobek

Naše závěsné knihovny jsou vyrobeny čistě v Německu – jedná se o kvalitní německý produkt firmy FMD, která úspěšně působí na národním a mezinárodním trhu již několik desítek let a díky tomu má profesionální výrobní postupy. Hlavní pozornost věnuje rozvoji a optimalizaci výroby a designu, aby vždy splňovala světové standardy a požadavky zákazníků. Specializuje se na výrobu kvalitního nábytku za atraktivní ceny.

 

Nesmíme však zapomínat na použitý materiál.

Povrch těchto výrobků je potažen melaninem (neboli melaminovou pryskyřicí), díky této úpravě je nábytek více odolný vůči poškrábání a znečištění, má dlouhou životnost, nebledne, je odolný vůči teplu a chladu a v neposlední řadě i vůči vodě. Tento povrch splňuje nejvyšší nároky na kvalitu!

 

Související příspěvky

Zdá se vám, že váš interiér potřebuje změnu? Změňte vzhled od základu!

redakce

Jak jsem si poradil s rekonstrukcí koupelny?

redakce

Jak se neprosedět k pracovní neschopnosti? Výběr židle je důležitý

redakce