INSPIRACE

Zařizování bytu? Žádný problém!

Byt či dům, zdaleka neplní jen funkci ochrany proti povětrnostním vlivům, ale je emocionálně laděným prostředím podílejícím se na uspokojování všestranných potřeb člověka. Ať už jde o odpočinek, koníčky či společenské chvíle s blízkými přáteli či rodinou.

 kategorie_main_photo_tmb_3

Obývací prostory

Obývací část se zpravidla stává centrem všech domácích aktivit, ať už si chceme užívat klidné večery před televizí, nebo chceme místo pro hry s dětmi.

Zamyslete se, zda pokoj budou pravidelně užívat členové rodiny různých věkových kategorií. Pokud ano, dokážete vybrat dostatečně flexibilní posezení, které by všem vyhovovalo? Pokud se rádi bavíte, nestálo by za to investovat do nábytku, který se snadno přenáší a do sedaček, které jsou variabilní?

Můžete použít jednoduché pohovky a křesla, které se snáze přemístí podle potřeby, nebo velké sedací soupravy pro 3 a více osob. Dbejte na správný výběr čalounění.

 

Kuchyně

Když jde o vaši vysněnou kuchyni, neměli byste dělat kompromisy. Důležitá je funkčnost i vzhled. Vaše kuchyňská linka by měla mít styl, barvy a uspořádání, kterým dáváte přednost. Systém kuchyní je navržen tak, abyste měli maximální volnost při navrhování kuchyně přesně podle svých představ. Vše od skříněk po dvířka a úchytky má důmyslný design, který vám poskytne spoustu možností kombinovat. Skvělá kuchyně nejenže vypadá dobře, ale také vám pomůže vyřešit některé z běžných problémů.

 a

Dětský pokoj

Pokoj dítěte má úplně jiný charakter než jakákoliv jiná část bytu či domu. Představuje „pohádkovou zemi“, v níž si dítě může hrát, snít, odpočívat, je to místo, kde se může realizovat víc než kdekoliv jinde v bytě či domu. Velmi důležité je vybrat správné rozměry a provedení postele. Jiné nároky se kladou na dětské postýlky a jiné na postele školních dětí. Neměli byste zapomenout ani na výběr vhodného vybavení dětského pokoje. Skříňky, poličky, psací stoly, policové sestavy a praktické kontejnery by neměly chybět v žádném dětském pokoji.

Související příspěvky

Největší fakta o plovoucích podlahách, aneb jak dobře je znáte?

redakce

Jaké jsou druhy matrací?

redakce

Hit do koupelny – Živé sklo

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.