Search

Zařiďte si váš domov přesně podle vašich představ

Ať už jste koupili nový dům, byt nebo jen prostě přestavujete vaši stávající domácnost, určitě si je chcete vybavit k vaší naprosté spokojenosti. A i když je trh s nábytkem doslova přeplněný nejrůznějšími kousky v rozličných barvách, dekorech i stylech, ne vždy se vám stoprocentně trefí do vkusu nebo do velikosti místa, které chcete zaplnit.

 

Přesně to, co chcete

Pokud jste nenašli v obchodech žádný nábytek, co by vás přímo oslovil, není potřeba dělat kompromisy a pořídit si něco, co vám úplně nevyhovuje. Zvláště v podkrovních nebo atypických bytech či domech je problém sehnat odpovídající vybavení. Nemusíte ale smutnit, v dnešní době existují firmy, které vám na zakázku vyrobí cokoliv, co budete chtít. Přesně podle vašeho vkusu, citu a uvážení.

 

Užitečná aplikace pro každého

Druhá možnost, jak si vybavit byt opravdu podle svého, je nábytek vyrobit. Revolučním nástrojem pro výrobu vybavení je webová aplikace www.pripravto.cz. Primárně je určená pro řemeslníky, ale pokud se v programu vyznáte, nemusíte být profesionál. Stačí, že si doma kutíte pro radost. Jak začít?

 

Jak to funguje?

Využít můžete předpřipravené šablony, které jsou kompletně parametrické, nebo si je upravit či vytvořit své vlastní. To je užitečné hlavně v případě, pokud potřebujete ne zcela typický rozměr či tvar nábytku. Příkladem může být patro na spaní, které potřebujete přesně přizpůsobit místu v pokoji, nebo chytře řešená šatna, která vám pomůže co nejefektivněji uskladnit co nejvíce věcí.

Jakmile jste hotoví, můžete se pustit do nářezových plánů, které jsou vytvořené z návrhu a použitého materiálu.

classroom

Velmi propracovanou možností je náhled rozmístění nábytku v místnosti. Modely můžete různě otáčet, kopírovat nebo měnit rozměry a tak zkoušet různé varianty. Třešničkou na dortu je pak výsledný 3D model, který vám zobrazí celkový pohled na projekt.

Na webu se dozvíte přesný postup, jak začít, názorné ukázky i blog a diskuze, kde se můžete poradit či předat zkušenosti.

Aplikace pripravto.cz je opravdu unikátní nástroj, díky němuž už nemusíte dělat kompromisy a můžete začít bydlet skutečně po svém.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *