Search

Zaostřeno na masivní nábytek za přijatelnou cenu

Když se řekne masiv, každý z nás si představí bytelný nábytek, skříně a postele našich babiček, zkrátka veškerý nábytek, který vydrží dlouhá léta a dá se renovovat. Bohužel většina z nás v prodejnách s masivním nábytkem jen smutně kouká, jeho cena je příliš vysoká. A tak jsme se rozhodli udělat radost nejen vám, ale i sobě tím, že zjistíme, zda je možné koupit kvalitní masiv za rozumné cenu.

 

Kvalitu hledej v Německu

Asi to dnes již překvapí málokoho, že naši západní sousedé s ostrou němčinou produkují na svém území levné a velmi kvalitní zboží. To se týká i masivu. Německý nábytek je řazen mezi ty nejlepší na světě. Proč tomu tak je? Bezesporu je to i díky německé preciznosti a technologickému postupu výroby. Především jde však o použitý materiál neboli o dřevo. K výrobě masivu v Německu jsou používány především tvrdá dřeva, jako jsou jádrový buk, divoký dub nebo třeba jasan. Kresbu dřeva pak zvýrazňuje originální způsob ošetření voskovou politurou, která zajišťuje i dlouhodobou odolnost vnějších stran nábytku. Co víc, oproti českým cenám je luxusní německý nábytek za hubičku. Například jídelní stoly z německého masivu jsou v průměru až o polovinu levnější, než nabízí čeští výrobci.

 

Pro kvalitní masivní nábytek do Německa nemusíte

Asi z výše uvedených informací vyplývá, že pokud chcete kvalitní masiv, nezbývá vám nic jiného než vyrazit na výlet do Německa. Možná tomu tak bylo před více jak dvaceti lety, dnes v tak úžasné době stačí pár kliků a nábytek z Německa vám přivezou zdarma. Dokonce najdete i několik českých společností, které se distribucí kvalitního německého nábytku zabývají. Mezi osvědčené prodejce patří například masiv-prodej.cz, který má navíc i svou kamennou prodejnu, kde si můžete kvalitní masivní nábytek prohlédnout na vlastní oči a sáhnout si na něj.
Jeden komentář u “Zaostřeno na masivní nábytek za přijatelnou cenu

  1. Irena napsal:

    Já jsem pro své dospělé děti pořídila postele na https://www.hezkydetskynabytek.cz/ a jsem moc spokojená. Jsou z masivu, čemuž teda odpovídá i vyšší cena. Ale jsou fakt bytelné a doufám, že i vydrží. Kupovat laminátové postele je jen vyhazování peněz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *