INSPIRACE

Žaluzie – taková nabídka tu ještě nebyla

Žaluzie – to už nejsou jen šedé nebo bílé výplně oken. Moderní doba si žádá moderní řešení a tento trend samozřejmě zasáhl i řešení v oblasti žaluzií. Svědčí o tom jedinečná nabídka společnosti ROLROLS s.r.o.

Moderní design vítězí

Hledáte způsob, jak si zpříjemnit, zútulnit nebo zmodernizovat vaši domácnost? Nabídka od ROLROLS s.r.o. vyřeší všechno najednou. Společnost nabízí mnoho druhů moderních žaluzií. Zaručeně si vyberete.

Horizontální řešení

V nabídce naleznete v první řadě široký výběr horizontálních žaluzií v mnoha materiálových provedeních. V nabídce jsou například vysoce designové horizontální hliníkové žaluzie, které jsou vhodné pro všechny druhy oken včetně provedení s izolačním dvojsklem. Pokud potřebujete sladit interiér v dřevěném stylu, neměly by vám uniknout dřevěné – Benátské horizontální žaluzie, které dokáží výrazně podtrhnout atmosféru interiéru. V nabídce jsou také netradiční a vysoce praktické bambusové žaluzie, které najdou uplatnění hlavně ve vlhkých místnostech jako jsou koupelny nebo vnitřní prostory bazénů, kde také působí jako velmi elegantní dekorativní prvek.

Vertikální moderna

Pokud toužíte po designu, budou vás jistě zajímat vertikální žaluzie. I ty jsou k dostání v několika barevných i konstrukčních provedeních. Velmi moderní vzhled mají například vertikální žaluzie Swingroll ve vlnkovitém provedení, které jsou k dostání v několika barevných odstínech. Potěší vás také netradiční řešení žaluzií Menroll  nebo designové provázkové žaluzie. Záleží pouze na všem vkusu!

Speciální plisé

ROLROLS s.r.o. nabízí také žaluzie v provedení plisé, které představují velmi zajímavý žaluziový systém. Stínícím materiálem je totiž skládaná technická textilie, která je opatřena povrchovou úpravou DustBlock proti přilnutí prachu a jiných nečistot. Díky této speciální úpravě se tekutina do látky nevsaje ale steče a nezašpiní ji!

Vyberte si moderní žaluzie. Kompletní nabídka na www.rolrols.cz.

Související příspěvky

Když chcete mít vánoční úklid rychle za sebou!

redakce

Víme, kterými místy nejvíce uniká teplo z rodinných domů a známe řešení!

redakce

Co je příspěvek na bydlení a jak může pomoci?

redakce