INSPIRACE

Zakrýt se dá úplně všechno. Stačí mít ty správné zakrývací plachty!

Na zahradách u rodinných domů, i ve firmách existuje mnoho věcí, které by měly být ochráněny před slunečním zářením, deštěm, vlhkem nebo prachem. Nezáleží na tom, zda se jedná o dřevo, stavební materiály, vybavení zahrad, automobily nebo bazény. Ochranu před těmito vlivy vám mohou poskytnout právě zakrývací plachty. Na trhu je mnoho druhů a správný výběr je velmi důležitý. Jak tedy vybírat?

 

Pevná, odolná, nepropustná a s dobrou gramáží

Jestli chcete mít jistotu, že váš majetek je opravdu dobře ochráněn, musíte vybrat kvalitní plachty. Zakrývací plachty by měly být pevné, odolné proti poškození, proti vysokým teplotám, proti působení UV záření, voděodolné, pokud chcete, aby zakrývací plachta měla tyto parametry, měla by být vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a její tloušťka by měla být minimálně 150g/m2. Ale můžete vybrat i plachty s gramáží 200g/m2, které mají samozřejmě lepší parametry.

 

 

Takové plachty vyrábí jen zkušení prodejci

Jistě jste se již setkali s plachtami, přes které bylo skoro vidět a které byly nekvalitní už podle hmatu. Nákupu takovéto plachty se vyhnete, pokud budete vybírat u stabilních a hlavně spolehlivých výrobců. Na našem trhu patří mezi nejspolehlivější výrobce zakrývacích plachet firma Plachty Petr Štěpáník.Hlavní důraz této firmy je kladen na kvalitu nabízených výrobků. Všechny plachty dosahují vysokých parametrů v odolnosti a kvalitě materiálu.Firma má v této oblasti již dlouholetou historii a tak je zkušeným výrobcem.Samozřejmostí je široká nabídka velikostí a druhů plachet. Nechybí ani možnost výroby plachty přímo na míru podle požadavků zákazníka.

 

Nejen plachty, ale i stínící sítě na ploty

Ploty samy o sobě sice ochrání před vniknutím, ale už neochrání před zvědavými pohledy okolí. Firma Plachty Petr Štěpáník vám nabízí vyřešení i tohoto problémy. Řešením jsou stínící sítě na ploty. Sítě se na plot instalují velmi rychle a mají vysokou účinnost. Chrání nejen soukromí, ale také před UV zářením. Stínivost nabízených sítí je totiž 90%. Vyráběny jsou z vysoce kvalitních PE vláken v zelené barvě. Kromě toho nabízí firma také výrobu autoplachet, vagónových plachet a reflexních vest.

 

Kompletní nabídku najdete na www.peplachty.cz.

 

 

Související příspěvky

Společnost Hizol s.r.o. hydroizolace je pro ně hračka

redakce

Vánoce s UNIS-N

redakce

Žijete se psem? Značka Brit by vás měla zajímat!

redakce