INSPIRACE

Zahradní houpací křesla i sítě vám poskytnou pohodlí i možnost relaxace

Máte to štěstí, že můžete usednout na terasu, zahradu nebo třeba balkon? V tom případě byste se neměli ochuzovat o možnost pohovět si v pohodlném houpacím křesle. Budete-li mít chuť, můžete se zhoupnout, nebo jen tak sedět, jakoby jste seděli v klasickém křesle. A pokud máte děti, nebo v sobě kousek dítka stále nosíte, radost velkých rozměrů vám udělá i houpací síť.

Houpání čili Swinging

Houpací křeslo Swinging nese svůj název naprosto oprávněně. Swinging neboli anglicky houpat se, dovolí malým i velkým. Má vysokou nosnost – odolá s přehledem váze 150 kg, a tak si v něm pohoví i urostlí lidé. Je vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva a potah tvoří umělá textilie. Březové dřevo je opatřeno přírodním lakem, což podtrhuje jeho krásu. Je stabilní a pevné.

Chodidla můžete dle libosti polohovat do pěti různých sklonů. Pokud máte nohy unavené, těžké a bolavé, křeslo vám umožní uvolnit je a dodat jim odpočinek v rovné poloze. I pokud vyhledáváte ergonomické typy sezení, budete potěšeni. Tohle křeslo s tím počítá.

Výplní křesla je hustá pěna s dostatečnou pružností a přiléhavostí. Ergonomicky tvarovaný rám nabízí tělu pohodlí i oporu pro tělo tak, abyste se cítili maximálně komfortně. Nechybí odnímatelný polštář hlavy pro podporu krku při sezení i relaxaci. Šedý potah z umělého lnu přináší pokožce příjemné pocity. Potah křesla je možné prát, snadno jej udržíte čisté a hezké.

Je libo houpací síť?

Pojďte se houpat ve dvou nebo s menšími dětmi. Nosnost 240 kg má houpací síť s rámem o rozměrech 210 x 150 cm. Na každé terase bude nepřehlédnutelná a užívat si jí budete od jara do podzimu. Sami, ve dvou i s ratolestmi. Nastavit se dá do 5 různých výšek, rám tvoří kov a síť bavlněná polyesterová tkanina s vysokou prodyšností.

Houpací křesla i sítě najdete u finecase.cz.

Související příspěvky

Nadace Ellen MacArthur: v Evropě je vysoká míra recyklace EPS

redakce

I nábytek z masivu může být vytvořen na míru!

redakce

Světlá podlaha v interiéru představuje nadčasovost

redakce