INSPIRACE

Vyzrajte na hluk, který vás obtěžuje doma i ve vaší výrobní společnosti

Mít doma i u práce klid je často k nezaplacení. Většinou si to ale uvědomíme ale až ve chvíli, kdy o ticho a klid přijdeme. Doma nám mohou působit hluk, který nás doslova sžírá, bezohlední sousedé, jejich věčně štěkající pes, nebo běhající děti, které se hrají v podkroví vašeho domu. Hluk nás někdy pronásleduje i v práci, zvláště tam, kde probíhá výroba, opravy vozů, nebo třeba hučí mnoho strojů, motorů a podobně. Zbavit se jakéhokoli hluku vám pomůže potichu.cz.

Odhlučnění stěny

Velmi často potřebujeme kvalitní odhlučnění stěny. To v případech, kdy se k nám dostává nechtěný hluk z okolí, třeba od souseda, jež je milovníkem rocku, a domluva s ním nepomohla. Odhlučnění stěny je možnou alternativou, která zajistí vytoužené ticho. Společnost Potichu Czech s.r.o. vám navrhne systémy na odhlučnění stěny, jež nabízí co nejmenší tloušťku při vysoké účinnosti odhlučnění.

Využívány jsou jen ty nejúčinnější materiály, ale také jsou kombinovány těžké zvuko neprůzvučné materiály s akusticky pohltivou izolací. Nechybí ani důležité doplňky, jako akustické elektrokrabičky, podlepy, tmely. Tato kombinace je naprosto klíčová pro co nejvyšší účinek konstrukce.

Účinná zvuková izolace

Společnost Potichu Czech s.r.o. chce všem zákazníkům zaručit, že její izolace bude nejlepší zvuková izolace, pro jakou se mohli rozhodnout. Proto se specializuje i na vyhledávání moderních materiálů na evropském trhu, aby byl výkon zvukové izolace co nejvyšší, a přitom mít co nejnižší tloušťku.

Poptávat můžete odhlučnění, zvukovou izolaci, kročejovou izolaci, prostorovou akustiku čili efektivní snížení nadměrné ozvěny, i měření hluku.

Nezbývá, než kontaktovat potichu.cz a sdělit jim, jaký typ hluku vás trápí. Zajisté vám pomohou se ho zbavit během velmi krátké doby.

Související příspěvky

Bohemiaflex CS navázala spolupráci s řetězcem hobbymarketů Bauhaus

redakce

Dobrý řemeslník je k nezaplacení, víte jak nenaletět?

redakce

Ratanový nábytek a mnohem více nabízí Axin Trading

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.