INSPIRACE

Vysokotlaké lamináty dokáží v interiéru divy

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Pokud chcete dodat své domácnosti, kanceláři nebo například i obchodu nový moderní vzhled, začněte přemýšlet o super moderním materiálu – vysokotlakém laminátu. Do světa interiéru totiž přináší plno zajímavých možností a skvělé funkce…

Odolnost a široká paleta designů

Vysokotlaký laminát je velmi odolný materiál, který dokáže proměnit interiér ve velmi moderní místo. Interiéru jednoduše dodá atraktivní vzhled a to přesně v těch místech, kde si budete přát. Vysokotlaký laminát se díky variabilitě provedení dá totiž použít téměř kdekoliv. Hodí se na dvířka skříněk, na pracovní desky nebo také na klasické dveře.

  

Navíc se vysokotlaké lamináty mohou chlubit extra odolností, takže si můžete být jisti, že váš interiér bude bez známek poškození zdobit velmi dlouho. Výhodou vysokotlakých laminátů je také jejich snadná údržba – velmi snadno se totiž čistí.

Řešení nabízí Vešo

Vysokotlaké lamináty v různých variacích provedení nabízí na českém trhu společnost Vešo-interier cz, s.r.o. V jejich nabídce najdete například jednobarevné lamináty o tloušťce 0,7mm, které jsou vhodné jak k horizontálnímu tak i k vertikálnímu použití v interiérech. Vybrat si můžete také lamináty řady Woods, které se vyznačují moderním designem dřeva nebo lamináty s opravdovým kovovým povrchem z řady DecoMetal. Vešo nabízí i lamináty, které jsou přímo určené na polep dveří – i ty jsou k dostání v mnoha zajímavých designech.

Dejte interiéru styl. Více informací najdete na www.veso.cz.

Související příspěvky

Mytí oken a výloh už není žádná věda!

redakce

Recenze elektrických grilů, se kterými si užijete grilování po celý rok

redakce

Průvodce výběrem ideální postele a matrace

redakce