INSPIRACE

Výrobky pro rodinné domy

Rodinný dům je potřeba neustále udržovat. Současně s tím je vhodné přemýšlet o tom, jak si bydlení zpříjemnit a zmodernizovat. Řadu dobrých řešení pro bydlení v rodinném domě nabízí společnost EKOPLAST TELČ.

Kvalita a široký sortiment

V nabídce společnosti EKOPLAST TELČ najdete spoustu chytrých a praktických řešení pro spokojenější bydlení. Všechny nabízení produkty se vyznačují vysokou kvalitou a příznivou cenou. Navíc si můžete nechat poradit a najít tak ideální řešení přímo pro vás.

Užívejte si!

Čeká tu na vás například široký výběr v kategorii bazény. Můžete vybírat ze čtyř tvarových provedeních a samozřejmostí je i široký výběr veškerého příslušenství jako je: zastřešení, teplená čerpadla, solární panely, protiproudy, slaná voda a nohem více. Zatímco bazény si užijete v létě, zimu si můžete užít v domácí infrasauně. Nabízené infrasauny jsou vyrobeny z červeného cedru, který je povrchově ošetřen voskem – mají tak nejen skvělé účinky na lidský organismus ale i luxusní vzhled. Pro opravdové labužníky připravila společnost EKOPLAST TELČ i vířivé vany. I zde naleznete široký výběr, stačí si vybrat právě tu vanu, která vám bude nejvíce vyhovovat!

Bazény oválné

Oválné bazény

Obdélníkové bazény

Obdélníkové bazény

Kruhové bazény

Kruhové bazény

Bazén ve tvaru ledviny

Atypické bazény

Buďte praktičtí!

Pro spokojenější řešení vašeho bydlení nabízí EKOPLAST TELČ i řadu dalších produktů, mezi které patří například praktické domovní čistírny odpadních vod ale i nádrže, jímky a septiky. S nimi nejen ušetříte ale uděláte i něco pro přírodu! EKOPLAST TELČ nabízí také pískové filtry a dokonce i odlučovače tuků nebo speciální odlučovače ropných látek a mnoho dalšího.

Podívejte se na kompletní nabídku na www.ekoplast.cz.

 

 


Související příspěvky

Na vánoce se těším hlavně kvůli atmosféře

redakce

Bydlení v Praze dostává díky ORCO nový rozměr!

redakce

Veletrh dřevostaveb FOR WOOD se blíží …

redakce