INSPIRACE

Vyměňte svou starou lodžii za novou. Ocelovou!

Lodžie i balkony v bytech jsou bezesporu výhrou. A přidanou hodnotou, za kterou je spousta kupců připravena si připlatit. I lodžie a balkon ale jednoho dne doslouží a jsou zralé k výměně. Pokud se i ta vaše dostala do tohoto stadia a plánujete její výměnu, zvažte lodžii ocelovou. Tu už budete mít na doživotí!
V první řadě si trochu objasněme pojmy. Lodžie není balkon. A obráceně. Spousta lidí však tyto pojmy zaměňuje. Hlavní rozdíl mezi balkonem a lodžií je boční stěna, kterou je vybavena pouze lodžie. Z tohoto důvodu většina lodžií bývá prostornější než balkony.

Vyměňte balkon za lodžii

Stav svého balkonu v žádném případě nepodceňujte. Starý balkon vás může i připravit o život. A spolu s vámi spoustu dalších lidí. To, že je balkon nevyhovující, je mnohdy znát na první pohled. Největším nepřítelem starých balkonů bývá koroze, která oslabuje jejich konstrukci.

Zaměřeno na design

Spolu s funkční stránkou věci však myslete i na design. Nové lodžie, popřípadě zrekonstruovaný balkon se mohou stát plnohodnotnou součástí bytu. V mnoha ohledech nahradí terasu. A samozřejmě zvýší cenu bytu.

Toužíte po nové lodžii?

Lodžiemi a balkony se zabývá například společnost FiMont, od níž si můžete prodloužit stávající lodžii, či si přímo nechat postavit novou. Nebo byste rádi svůj balkon vyměnili za lodžii? I to je samozřejmě možné. Stejně jako veškeré montážní práce.

Projektanti a statici k vašim službám

Za více než třiadvacetileté působení na trhu firma FiMont zaměstnávající proškolené pracovníky včetně renomovaných projektantů a statiků zrekonstruovala desítky tisíc lodžií. V problematice se tedy velmi dobře vyzná a je připravena vám nabídnout to nejlepší možné řešení vhodné právě pro váš dům. Velkou devizou firmy je unikátní systém kotvení, který firma používá, jenž je možné použít i ve velmi specifických podmínkách.

Krásná a pevná lodžie

Protože firma působí po celé republice a na Slovensku, nabídne vám řešení nezávisle na vaší lokalitě. I domek v nezapadlejší vísce v horách se tak bude moci pochlubit novou lodžií. Krásnou na pohled a pevnou jako skála. Takové totiž ocelové produkty jsou. Kalkulace projektu je samozřejmě zdarma. Více informací a reference firmy najdete přímo na jejích stránkách www.fimont.cz.

Související příspěvky

Fixlevel boří mýty o dláždění

redakce

Hydromasážní vany – nejlevnější způsob zimní relaxace

redakce

Dejme si střídavý falc ze Slavony

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.