INSPIRACE

Vyměňte svou starou lodžii za novou. Ocelovou!

Lodžie i balkony v bytech jsou bezesporu výhrou. A přidanou hodnotou, za kterou je spousta kupců připravena si připlatit. I lodžie a balkon ale jednoho dne doslouží a čeká vás rekonstrukce lodžie nebo balkonu. Pokud se i ta vaše dostala do tohoto stadia a plánujete její výměnu, zvažte lodžii ocelovou. Tu už budete mít na doživotí!
V první řadě si trochu objasněme pojmy. Lodžie není balkon. A obráceně. Spousta lidí však tyto pojmy zaměňuje. Hlavní rozdíl mezi balkonem a lodžií je boční stěna, kterou je vybavena pouze lodžie. Z tohoto důvodu většina lodžií bývá prostornější než balkony.

Lodžie vs balkon

Stav svého balkonu v žádném případě nepodceňujte. Starý balkon vás může i připravit o život. A spolu s vámi spoustu dalších lidí. To, že je balkon nevyhovující, je mnohdy znát na první pohled. Největším nepřítelem starých balkonů bývá koroze, která oslabuje jejich konstrukci. Proto betonové lodžie jsou pro vás  řešením.

Zaměřeno na design

Spolu s funkční stránkou věci však myslete i na design. Nové lodžie, popřípadě zrekonstruovaný balkon se mohou stát plnohodnotnou součástí bytu. V mnoha ohledech nahradí terasu. A samozřejmě zvýší cenu bytu.

Toužíte po nové lodžii?

Lodžiemi a balkony se zabývá například společnost FiMont, od níž si můžete prodloužit stávající lodžii, či si přímo nechat postavit novou. Nebo byste rádi svůj balkon vyměnili za lodžii? I to je samozřejmě možné. Stejně jako veškeré montážní práce.

Projektanti a statici k vašim službám

Za více než třiadvacetileté působení na trhu firma FiMont zaměstnávající proškolené pracovníky včetně renomovaných projektantů a statiků zrekonstruovala desítky tisíc lodžií. V problematice se tedy velmi dobře vyzná a je připravena vám nabídnout to nejlepší možné řešení vhodné právě pro váš dům. Velkou devizou firmy je unikátní systém kotvení, který firma používá, jenž je možné použít i ve velmi specifických podmínkách.

Krásná a pevná lodžie

Protože firma působí po celé republice a na Slovensku, nabídne vám řešení nezávisle na vaší lokalitě. I domek v nezapadlejší vísce v horách se tak bude moci pochlubit novou lodžií. Krásnou na pohled a pevnou jako skála. Takové totiž ocelové produkty jsou. Kalkulace projektu je samozřejmě zdarma. Více informací a reference firmy najdete přímo na jejích stránkách www.fimont.cz.

Související příspěvky

Jak vybavit ložnici? Nepodceňte barvy ani polštáře

redakce

Ceny chat opět stouply, jaký bude mít situace vývoj?

redakce

Recenze elektrických grilů, se kterými si užijete grilování po celý rok

redakce