INSPIRACE

Vyhlasme válku všem nečistotám, které útočí na naše okna.

Jaro je krásné období, ovšem do té chvíle než nám pyly a prachy komplikují život, protože útočí na naši domácnost a my se v takových chvílích stáváme otroky své domácnosti. Ale to jen proto, že nevíme, že existuje řešení, které naše trápení ukončí během chvilky.

Začalo jaro, my se probouzíme a cítíme, jak nám slunce svítí do oken a hřeje nás i skrze závěsy. To bude jistě nádherný den. Výjimečně se tedy čiperně postavíme na nohy a máme chuť si udělat pořádnou snídani králů. Natáhneme župan, pustíme si příjemnou hudbu a rozhodneme se, že dnešní den nám rozhodně nic nezkazí. Potom odhrneme závěsy. Venku lítá prach a různé pyly, které se usadily na našich oknech a zdá se, že se rozhodly vyhlásit nám válku. Doba temna nám však nenastává, pokud máme správného pomocníka.

S okenním vysavačem Kärcher WV 6 plus se naše domácnost rozzáří již během několika málo chvil. Zařízení totiž disponuje inovativní technologií stěrky, která je u tohoto modelu ze speciálního tekutého silikonu, který zpříjemňuje, ale hlavně až trojnásobně urychluje proces mytí než běžnými metodami. Potěší zejména pyšné vlastníky francouzských oken či vitrín nebo jiných předmětů, jejichž plochy sahají až k zemi. Povrch stačí vysát jedním tahem až k podlaze, kde se silikon stěrky krásně přizpůsobí a umožní tak vysátí špinavé vody až do úplného kraje. Okenní vysavač Kärcher WV6 Plus je ideální i pro ty, kteří si mytí oken i dalších hladkých ploch doslova užívají. Díky výkonné baterii totiž vydrží v provozu na jedno nabití až 100 minut. Navíc disponuje i displejem, který přesně ukáže, kolik času nám zbývá. Čištění si tedy můžeme předem naplánovat. Aku stěrka je krásně lehká a má ergonomický tvar, tudíž nám perfektně padne do ruky a čištění s ní bude lehké i hravé. V kombinaci se správným prostředkem a rozmývákem s potahem z mikrovlákna budou okna čistá a vyleštěná již po jednom tahu. Špinavá vysátá voda se během čištění nashromáždí v nádobce, kterou stačí na konci pouze vylít, aniž bychom se jí museli dotýkat.  Celý proces mytí je tedy krásně rychlý, efektivní a hygienický. S okenními vysavači od Kärcheru zjistíte, jak chutná láska na první vyčištění.

Pokud vás zajímají další tipy, jak rozsvítit vaši domácnost či zahradu, koukněte na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz.

Související příspěvky

Protiskluzová aplikace spolehlivě zabrání uklouznutí! O co se jedná?

redakce

Zahradní grily po sezoně potřebují údržbu

redakce

Do krásné koupelny patří i krásný radiátor

redakce