INSPIRACE

Vybrat kvalitní řemeslníky už nemusí být vůbec složité

Pokud stavíte či rekonstruujete, potom logicky chcete, aby vše proběhlo bez problémů, za co možná nejlepší cenu a výsledek byl stoprocentně kvalitní ve všech směrech. Pravda ale často bývá někde úplně jinde a místo toho, abyste se těšili z dobré řemeslnické práce, zbudou vám jen oči pro pláč. Důvod? Vybrali jste špatného řemeslníka či firmu. Poradíme vám, jak můžete i vy snadno rozeznat opravdovou kvalitu od slibů…

 

Riziko je možné snížit na minimum

Elektrikáři, malíři, obkladači, instalatéři a jiní – to jsou ti, co vám pravděpodobně budou pomáhat na stavbě nebo při rekonstrukci. Nemilou pravdou současné doby je, že ne všichni tito řemeslníci nabízejí kvalitní služby. Stále častěji se setkáváme s tím, že práce není splněna v daném termínu, řemeslníci použijí méně kvalitní materiál, práci odvedou jen tak na půl, aby se neřeklo – nebo nejhůře – nechají si zaplatit a práci vůbec neodvedou. 100% obrana proti tomu, že na někoho takového narazíte, neexistuje. Je ale možné využít speciální pomoci, která toto riziko sráží na minimum.

 

Internet jako nejmocnější pomocník

Velkým pomocníkem v tomto směru je specializovaný portál nejlepsipoptavka.cz. Tento web pracuje na jednoduchém principu, a právě proto je také velice efektivním nástrojem k tomu, jak najít kvalitní malíře, obkladače, elektrikáře či jiné řemeslníky.

 

První nabídky do 3 hodin

Portál nejlepsipoptavka.cz spojuje kvalitní řemeslníky s těmi, kdo je hledají. Pro toho, kdo například hledá malíře pokojů, stačí vyplnit jednoduchý formulář, do kterého vyplníte vaše kontaktní údaje a popis zakázky. Vaše poptávka bude ověřena přes SMS kód. Pokud vše proběhne v pořádku, bude vaše poptávka rozeslána vhodným – ověřeným dodavatelům. Ti na vaši poptávku budou reagovat a první nabídky dostanete zpravidla již do 3 hodin. Sami se potom budeme moci rozhodnout, koho si pro realizaci práce vyberete.

 

Zdarma!

Skvělé na tom je, že za zadání poptávky neplatíte nic. Navíc můžete ušetřit až 30% na ceně zakázky. A co je hlavní – s nejlepsipoptavka.cz máte jistotu, že narazíte pouze na kvalitní řemeslníky a ne na žádné podfukáře.

 

 

Související příspěvky

Změna kultury bydlení: Od první republiky až po současnost

redakce

Společnost Hizol s.r.o. hydroizolace je pro ně hračka

redakce

Značka KLUDI znamená více než jen kvalitní armatury

redakce