INSPIRACE

Vyberte si tu nejlepší lokalitu ke svému bydlení

Plánujete v dohledné době velké stěhování za prací nebo jen do většího? V tom případě se připravte na nájezd realitních makléřů, kteří se vám budou snažit podstrčit právě tu svou nabídku. Určitě si dokážete představit, jak dokážou být tito prodejci přesvědčivý. Ve většině případů zatajují negativní skutečnosti týkající se nabízené nemovitosti v dané lokalitě.

Právě z těchto důvodů byl založen velmi nadějný a ve své oblasti unikátní projekt „Vím kde bydlím“, kde se dozvíte vše potřebné o vámi vybrané lokalitě. Naleznete zde recenze bydlení v rámci celé České republiky. Hlavním cílem projektu je seskupit ucelené informace o jednotlivých domech i lokalitách. Lidé se zde mohou podělit s vlastními zkušenostmi a varovat tak ostatní před nákupem nemovitosti právě v jejich ulici.

Recenze bydlení informuje občany

Nekomerční portál „Vím kde bydlím“ slouží k nezávislému hodnocení ulic, domů i lokalit. Můžete se tak za včas dozvědět o noční hlučnosti nebo o pravidelných alkoholových dýcháncích u sousedů, kteří obtěžují široké okolí.

Naopak zde můžete objevit o dokonalé místo ke spuštění kotvy a vybudování si svého domova. Neriskujte a nestřílejte naslepo. Stěhování celé rodiny není otázkou na několik týdnů, ale v mnohých případech jde o rozhodnutí na celý život. Právě z těchto důvodů je dobré vědět, kam se stěhujete. Recenze nemovitostí vám v rozhodování pomohou.

Jak to celé funguje

Vše funguje naprosto jednoduše. Stačí si vyhledat svou ulici a přečíst si o ní recenze od ostatních uživatelů, nebo svou vlastní recenzi bydlení sepsat a tím obohatit portál i o vaší zkušenost. Každá recenze získá hodnocení, díky němuž se následně sestavuje žebříček nejhorších a nejlepších ulic v ČR.

Navštivte i vy portál http://vimkdebydlim.cz/

Související příspěvky

Jaký je recept na kvalitní čištění koberců, včetně fleků a skvrn

redakce

Bez dokonale zařízené kuchyně se delikatesy prostě uvařit nedají

redakce

Mytí oken ve výškách

redakce