INSPIRACE

Výběr správné matrace snadno a rychle

img: riviera plus matex.jpg

Plánujete koupit novou matraci, ale stále nemáte dostatek času na její důkladný výběr? Nevadí, nová aplikace „Rychlý výběr matrace“ vám pomůže.

Volba správného typu nové matrace není úplně snadnou záležitostí, kterou vyřešíte krátkou návštěvou obchodu nebo jednovečerním brouzdáním po internetových e-shopech. Nabídka materiálů, konstrukcí, tuhostí a dalších specifických vlastností matrací je tak široká, že se v ní nezasvěcený zákazník jen těžko vyzná. Vhodnost či nevhodnost matrace totiž ovlivňuje hodně faktorů – vaše výška a váha, tuhost, kterou máte rádi, podklad matrace, zdravotní problémy apod.

 

Cena jako hlavní kritérium

Možná se vám někdy stalo, že jste si po dlouhém hledání konečně vybrali konkrétní typ matrace, a poté jste byli nepříjemně překvapeni její cenou. Aplikace „Rychlý výběr matrace“ českého prodejce ložnicového vybavení Matrace Matex vám nabízí opačný postup: ujasněte si, kolik financí jste ochotni do nové matrace investovat, a teprve pak vybírejte z několika kategorií. Liší se od sebe cenou matrace – od nejlevnějších do 2 500 Kč, přes standardní a komfortní matrace s cenami do 4 a 7 000 Kč, luxusní modely do 10 a 15 000 Kč, až po nejluxusnější modely, na které si připravíte přes 20 000 Kč. V každé najdete jeden model matrace, který byl v dané cenové hladině vyhodnocen jako nejlepší.

img: curem c2 spirit matex.jpg

 

Na kvalitu nabízených matrací se můžete spolehnout

Výběr modelu matrace ovlivnila jak bilance nákupů a komentáře uživatelů matrací, tak výsledek důkladného testování speciálním měřicím přístrojem ErgoCheck (podložka s mnoha sty senzory napojená na software hodnotí chování matrace při různém zatížení). Jedná se o matrace největšího českého výrobce matrací a roštů Hilding Anders ČR, a. s. Jejich kvalita je léty ověřená spoustou spokojených zákazníků.

 

Neodmítejte pomoc a ušetřený čas vynaložte třeba na kvalitní spánek

Pokud nemáte žádné zdravotní nebo jiné uživatelské problémy, zjednodušte si výběr matrace pomocí této nové aplikace. Ušetříte váš drahocenný čas, a navíc máte jistotu, že vyberete opravdu kvalitní matrace za takovou cenu, kterou chcete. Díky přehledné nabídce a jednomu kliknutí z pohodlí domova budete spát jako v bavlnce…


Aplikaci Rychlý výběr matrace a další širokou nabídku ložnicového vybavení naleznete zde.

Související příspěvky

Základem každé kuchyně je kvalitní pracovní deska

redakce

Stavíme kuchyně na zkoušku

redakce

Psací stůl by měl odpovídat potřebám uživatele

redakce