Search

VYBAVTE SI DOMOV STYLOVĚ! INSPIRACI ZÍSKÁTE NA OČEKÁVANÉM VELETRHU FOR INTERIOR

Chcete si vytvořit z domova originální a zároveň útulné místo, kde můžete sdílet příjemné okamžiky se svou rodinou a přáteli? Potom navštivte úplně největší podzimní veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR, který se uskuteční od 29. září až do 2. října 2016 v moderních prostorách PVA EXPO PRAHA. Veletrh mohou využít také odborníci a obchodníci pro uzavírání výhodných kontraktů.

 

Přehled současných trendů a inspirativní doprovodný program

Plánujete-li zařizování interiéru vašeho nového či stávajícího bytu, potom se nemusíte spoléhat na standardní nabídku produktů, ale můžete plně zapojit svou fantazii a pořídit si takové vybavení, po kterém již dlouho toužíte. Na veletrhu FOR INTERIOR se ve 3 třech výstavních halách představí téměř 300 tuzemských a zahraničních firem, mimo jiné z Velké Británie, Itálie, Rakouska či Německa. Zastoupeny budou přitom jak významné firmy, tak i menší interiérová studia a bytoví architekti. Mezi českými vystavovateli se objeví společnosti BELTERRA, BÖHM, DOMESTAV, JECH CZ, KAPLAN NÁBYTEK, LUSITO, PF NÁBYTEK, PURTEX, POSTELIA, ROTT a mnoho dalších. Na veletrhu si prohlédnete nábytek v rozmanité stylizaci, vyrobený z různých materiálů, ať už se jedná o dřevo, lamino, ratan, teak, kov či plast. Vybrat si potom budete moci kuchyně, jídelní stoly ale také židle, šatní skříně, knihovny, komody, křesla, sedací soupravy, osvětlení, postele, zahradní nábytek, bytový textil, dekorace a nakonec i doplňky, a to za příjemné veletržní ceny. Vzhledem k vysoké účasti stěžejních firem v tomto oboru si zde vytvoříte obraz o aktuální situaci na trhu a souběžně se seznámíte s veškerými novinkami a limitovanými kolekcemi produktů. Vše si navíc budete moci důkladně prohlédnout a zároveň vyzkoušet. Souběžně se zde můžete poradit ohledně správného výběru s profesionály. Kromě atraktivních expozic je pro vás připraven také pestrý doprovodný program. Přednáška o FENG SHUI vám například poradí, jak využít tradiční čínské učení pro váš dům a interiér. Bytovou tematiku dále doplní konference Mistři řemesel či Kolik stojí designér. Těšit se můžete i na jedinečnou soutěž, a to o luxusní postel německé významné značky BEDEUR v hodnotě 300 000 korun.

 

Veletrh nabízí příležitosti také pro obchodníky a odborníky

Pokud se zařazujete mezi odborníky či obchodníky, můžete využít toto jedinečné prostředí, vzhledem ke kontraktačně prodejnímu charakteru veletrhu, pro profesní jednání a následné uzavírání zajímavých kontraktů. Speciálně pro vás jsou potom určeny B2B schůzky s názvem Matchmaking Business Meetings, které vám pomohou najít zcela nové odběratele, dodavatele, obchodní partnery, ale také rozšířit vaše aktivity do zahraničí, nebo se stát regionálním distributorem pro významné zahraniční společnosti. Připraven je rovněž pestrý doprovodný program. Již tradičně se uskuteční informativní tisková konference Asociace českých nábytkářů, na které odhalí její zástupci aktuální čísla oboru.

Současně s veletrhem FOR INTERIOR proběhne v areálu PVA EXPO PRAHA i mezinárodní veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství nebo gastronomie FOR GASTRO & HOTEL. Pro návštěvu obou veletrhů vám postačí pouze jedna vstupenka.

Více informací naleznete na www.forinterior.cz. Zlevněnou vstupenku si pořídíte na tomto odkazu: www.forinterior.cz/sleva.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *