INSPIRACE

Víte, který nábytek oceníte v každé domácnosti pro jeho praktičnost?

Spousta rodin si přeje kupovat nejen nábytek, který bude krásný a kvalitní, ale chce po něm, aby byl i maximálně praktický. Mnozí řešíme nedostatek místa v bytech, nedostatek úložných prostorů, také hledáme způsoby, jak si ušetřit práci. Nábytek nám může pomoct v mnohém.

Vstup do domu a první dojem

Ať už v bytě, tak i v domku, je důležité mít na chodbě pořádek a řád. I když je vás doma víc, dostatečně velký botník umožní uložit boty celé rodině. Máte-li úzkou chodbu, volte botník, který je hluboký na délku obuvi a vyšší, žádné objemné skříňky. Pokud do skříňky odložíte více obuvi za sebe, stejně jen vznikne chaos a „založené“ boty jsou mnohdy opomíjeny. Pokud máte rádi soukromí, zvolte botník uzavíratelný. Místo zase získáte posuvnými dvířky, nikoli klasickými, které se otvírají do prostoru.

Získejte prostor v koupelně

I koupelny máme mnohdy malé a vstupujeme do nich hned po příchodu domů, kdy si chceme umýt ruce. Koupelnový nábytek může být velmi šikovný a praktický. Důkazem je např. bílá koupelnová skříňka se 4 šuplíky. Umístit ji ale můžete i jinde, pokud potřebujete. Její vzhled je krásný a sladí se kdekoli, kde máte jednoduchý bílý nábytek. Pokud máte v koupelně místa víc, můžete zvolit i variantu se šuplíky i skříňkou v jednom. Na jedné straně jsou 4 šuplíky, na druhé straně skříňka s dvířky se dvěma policemi.

Posuňte si kontejner, kde potřebujete

Také patříte k těm, kdo si doma zřídili pracovnu kvůli častému „home office“? Velmi praktické jsou mobilní kontejnery, které vám umožní uschovat mnohé dokumenty a počkají na vás, kde je potřeba. V okamžiku, kdy pracujete, můžete kontejner vysunout z pod stolu a mít jej při ruce vedle pracovní židle, zároveň tak získat odkládací plochu.

Tento praktický nábytek najdete na finecase.cz.

Související příspěvky

Jak by mělo vypadat správně zařízené domácí pracoviště?

redakce

Zvládne váš kotel další tuhou zimu?

redakce

Dlouhodobá zkušenost, kvalitní mytí výloh. Výškové práce Praha 2

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.