INSPIRACE

Víte, který nábytek oceníte v každé domácnosti pro jeho praktičnost?

Spousta rodin si přeje kupovat nejen nábytek, který bude krásný a kvalitní, ale chce po něm, aby byl i maximálně praktický. Mnozí řešíme nedostatek místa v bytech, nedostatek úložných prostorů, také hledáme způsoby, jak si ušetřit práci. Nábytek nám může pomoct v mnohém.

Vstup do domu a první dojem

Ať už v bytě, tak i v domku, je důležité mít na chodbě pořádek a řád. I když je vás doma víc, dostatečně velký botník umožní uložit boty celé rodině. Máte-li úzkou chodbu, volte botník, který je hluboký na délku obuvi a vyšší, žádné objemné skříňky. Pokud do skříňky odložíte více obuvi za sebe, stejně jen vznikne chaos a „založené“ boty jsou mnohdy opomíjeny. Pokud máte rádi soukromí, zvolte botník uzavíratelný. Místo zase získáte posuvnými dvířky, nikoli klasickými, které se otvírají do prostoru.

Získejte prostor v koupelně

I koupelny máme mnohdy malé a vstupujeme do nich hned po příchodu domů, kdy si chceme umýt ruce. Koupelnový nábytek může být velmi šikovný a praktický. Důkazem je např. bílá koupelnová skříňka se 4 šuplíky. Umístit ji ale můžete i jinde, pokud potřebujete. Její vzhled je krásný a sladí se kdekoli, kde máte jednoduchý bílý nábytek. Pokud máte v koupelně místa víc, můžete zvolit i variantu se šuplíky i skříňkou v jednom. Na jedné straně jsou 4 šuplíky, na druhé straně skříňka s dvířky se dvěma policemi.

Posuňte si kontejner, kde potřebujete

Také patříte k těm, kdo si doma zřídili pracovnu kvůli častému „home office“? Velmi praktické jsou mobilní kontejnery, které vám umožní uschovat mnohé dokumenty a počkají na vás, kde je potřeba. V okamžiku, kdy pracujete, můžete kontejner vysunout z pod stolu a mít jej při ruce vedle pracovní židle, zároveň tak získat odkládací plochu.

Tento praktický nábytek najdete na finecase.cz.

Související příspěvky

Při výběru osvětlení do kuchyně a ložnice jsem nechal volnou ruku své manželce

redakce

Dá se do vašeho interiéru dostat více denního světla?

redakce

Vaše venkovní wellness – užívejte si bez kompromisů!

redakce