INSPIRACE

Víte jaké radiátory objednat?

Přemýšlíte nad nákupem radiátoru, ale nejste si jistí jeho výběrem? Pojďme si nejdříve celý tento důmyslný systém představit a objasnit si, jak jednotlivé druhy radiátorů fungují. Radiátorové vytápění pracuje na velmi jednoduchém principu cirkulace vzduchu a výměnou nastaveného výkonu teplotního rozdílu mezi daným prostorem a kovovou plochou radiátoru. Klasickou substancí u těchto standardních radiátorů je horká voda, která se musí ohřát například v plynovém nebo elektrickém kotli. Nyní si představme radiátory deskové a koupelnové radiátory.

 

Radiátory deskové

Radiátory deskové jsou na rozdíl od typického způsobu vytápění třeba článkovým radiátorem mnohem atraktivněji a přinášejí celou řadu nenahraditelných výhod. Díky svému menšímu objemu se rychleji ohřejí, navíc jsou lehké a velmi jednoduše se montují na předem určené místo.

Deskové radiátory zároveň nabízí mnohem větší variabilitu. Na trhu se nachází doslova nepřeberné množství velikostí a tvarů. Svůj výběr můžete rovněž zaměřit na nejrůznější odstíny. U těchto typů radiátorů se setkáte s vysoce kvalitní povrchovou úpravou.

 

Koupelnové radiátory

Koupelnové radiátory jsou již od svého názvu určené pro místnost, kde se každý den oddáváme pravidelným hygienickým návykům. Koupelnový radiátor nabízí obrovský komfort. Může se připojit buď k ústřednímu topení nebo je napojit na elektrickou síť.

Dokážou skvěle vyhřát místnost a rovněž poskytují možnosti s ohledem na vysoušení ručníků a dalšího prádla. Jde o věrného sluhu, na kterého si zvyknete ihned po prvním dnu nainstalování a už si bez něj nedokážete představit svůj život. Zajistěte si i vy tento komfort pro svůj požitek z předehřátého županu.

 

Pokud vás zajímají i další informace o kvalitních radiátorech, navštivte internetové stránky prodejce na adrese http://www.topeni-koupelny.cz/.

Související příspěvky

Jaký je hit letošního léta? Jednoznačně SWEET LOFT!

redakce

Výhody plynových topidel

redakce

Homemarket – skvělé řešení pro dětské pokoje

redakce