INSPIRACE

Velká vánoční soutěž na e-shopu Matějovský

 Velká vánoční soutěž o exkluzivní dovolenou na Kanárských ostrovech za 100 000 Kč a další hodnotné ceny

 

 

Nejen pohodlně nakoupit prostřednictvím e-shopu, ale ještě vyhrát exkluzivní zájezd na ostrov Gran Canaria v hodnotě 100 tisíc korun a dalších více než 50 cen mohou všichni, kdo se do 31. prosince 2011 zúčastní Velké vánoční soutěže společnosti Matějovský, předního výrobce ložního povlečení, a jeho partnerů – společností Canaria Travel, Zepter a Henkel.

Právě zákazníkům, kteří nakupují na e-shopu Matějovský je určena Velká vánoční soutěž! Každý, kdo nakoupí zboží v hodnotě nad 3 tisíce korun a zároveň odpoví na soutěžní otázku „Kolik se prodá kusů povlečení Mission v období od 1. listopadu do 31. prosince 2011?“, se stává účastníkem soutěže. Výhercem hlavní ceny, zájezdu na ostrov Gran Canaria do luxusního resortu Lopesan Baobab v hodnotě 100 000 korun, se stane ten, jehož tip se nejvíce přiblíží skutečnému počtu prodaných kusů. Ani další tipující nepřijdou zkrátka. Na následující tři nejúspěšnější čeká cena od firmy Zepter – nádobí Junior set Zepter. Dalším padesáti věnuje společnost Matějovský balení pracího prášku Persil. Vyhlášení výsledků soutěže proběhne 18. ledna 2012 na www.matejovsky-povleceni.cz.

Kvalita a design výrobků společnosti Matějovský se již za dvacet let existence zabydlela v povědomí zákazníků a díky jejich zájmu společnost stále rozšiřuje sortiment. Samozřejmostí dnešní doby je pohodlný nákup prostřednictvím e-shopu. „Věříme, že naši zákazníci toto vánoční zpestření v podobě exkluzivní soutěže přivítají. Vždyť kdy jindy nadělovat a těšit se z dárků, než o Vánocích,“ vysvětluje záměr Zdeněk Matějovský, majitel společnosti.

Podrobné informace k soutěži jsou k dispozici na: www.matejovsky-povleceni.cz.

O společnosti Matějovský

Společnost Matějovský, přední český výrobce ložního povlečení, byla založena v první polovině 90. let podnikatelem Zdeňkem Matějovským. Na českém trhu působí již 20 let a patří mezi nejvýznamnější výrobce českého textilního průmyslu. Počátky podnikání v první polovině 90. let nebyly snadné. Textilní produkty vlastní výroby prodávala společnost nejdříve jen ve svém okolí, ale brzy došlo k uzavření dohody s obchodním domem Máj a podnikání se začalo rozvíjet. Dnes značka Matějovský udává tempo zdejšímu trhu. Je jedničkou na trhu s ložním povlečením, prostěradly, ručníky, a od června 2011 nabízí svým zákazníkům také noční prádlo pod značkou Matějovský Collection. Své produkty nabízí přes e-shop a ve vybraných prodejnách bytového textilu. Většina finančních prostředků směřuje do vývoje nových technologií. Design produktů vzniká ve studiu ve Francii a v dalších zahraničních firmách. Od roku 2000 společnost vyrábí licenční povlečení s oblíbenými motivy pro děti jako je Krteček, Hello Kitty apod. Značka Matějovský založená na rodinném úsilí a tradici má do budoucna cíl udržet si stávající pozici lídra na českém textilním trhu a expandovat do Německa, Polska, Maďarska a na Slovensko. Více informací o společnosti Matějovský a jejích produktech najdete na www.matejovsky-povleceni.cz.

Související příspěvky

Doporučujeme: Řada kancelářského nábytku Nova U

redakce

Vybrat kvalitní řemeslníky už nemusí být vůbec složité

redakce

Můžete ušetřit desetitisíce!

redakce