INSPIRACE

Valentýn je již za dveřmi! Obdarujte své blízké kvalitním dárkem!

14.únor, datum pro všechny zamilované – Svatý Valentýn. Nevíte co Vašemu protějšku? Řekněte to dárkem, řekněte to kvalitním dárkem a ještě víc, řekněte to něčím, co můžete využít i po Valentýnu. Kupte lampičku!

 

Lampičky pro ženy

Ženy vnímají všechny významné události a pocity přes symboly. Dejte jim co chtějí! Lampičku s motivy srdce, která vyjádří Vaše city a promluví za Vás! Ideálním TIPem pro dárek Vaší ženě/přítelkyni, je stolní lampička Eglo 90987, která svým provedením stínítka s několika desítkami srdíček to řekne za Vás. Navíc vyjma nejednoho srdce, dáváte i praktický dárek s využitím i kdykoliv v budoucnu. Lampička se srdíčky, umístěná v ložnici zajistí, že při každém jejím rozsvícení u oblíbené knížky si na Vás Vaše milá vzpomene. Buďte vždy v jejím srdci!

Obdarujte i muže

I když muži nevnímají pocity v rámci symbolů, je právě nyní možnost jim poskytnout dárek o který skutečně budou mít zájem. Darujte svému muži originální dárek, který ocení. Není jím nic jiného, než kvalitní kancelářská lampa do jeho pracovny. Funkční i designový doplněk, který ocení pokaždé, kdy jej použije. Náš TIP je na moderní kancelářskou lampu D51376 s výborným poměrem kvalita/cena.

Udělejte si hezké chvíle společným dárkem

K Valentýnu a nejen k němu patří pocity, ať už jsou vnímány rozdílně jak mužem, tak ženou. Kupte si společný dárek, který opět můžete využít při jakékoliv příležitosti, než jen na Valentýna. Pořiďte si pocitové osvětlení LivingColors s možností produkce až 16mil. Barev, podle momentální nálady a rozsviďte, probarvěte prostor a umocněte tak svoje pocity při jakékoliv společné chvíli. Svítidla LivingColors můžete vybírat zde.

Valentýn, stejně jako jiný svátek drží pohromadě všechny, kteří chtějí někomu a někam patřit. Okořeňte si tyto pocity vhodnými dárky a mějte díky nim tyto chvíle ještě krásnější. Kompletní valentýnská nabídka na www.rajsvitidel.cz.

Související příspěvky

Na vánoce se těším hlavně kvůli atmosféře

redakce

Rohové vany jsou hitem dnešní doby

redakce

Garden – stínění zimních zahrad

redakce