INSPIRACE

Užijte si relaxaci s nádechem romantiky

 

V ložnici prožijeme celou jednu třetinu svého života, a proto bychom ji měli zařídit tak, abychom se v ní cítili maximálně pohodlně. Je to přece naše relaxační místnost! Vhodně zvolená místnost pro ložnici je základem kvalitního spánku. Ano, je to tak. Ložnice by měla být prosvětlená, dobře odvětrávaná a v neposlední řadě i klidná, je vhodné vybrat tedy pokoj, který bude mít okna a nebude sousedit s rušnou místností ve Vašem bytě.

 

Dobře se vyspat chceme určitě všichni!

Po celodenním shonu je obzvláště důležité mít příjemné místo, kam se můžeme vracet a nabrat síly na další den. Dobře se vyspat chceme určitě všichni! Odpočinek nás dobijí a pomáhá nám nabrat energii na další den. Nemálo výzkumů potvrdilo, že čím spokojenější jste s ložnicí a jejím zařízením, tím lépe a déle se Vám spí.

Kromě samotného zařízení jsou též důležité barvy, které v místnosti použijete.

  • Žlutá – harmonická, veselá, uvolňující a zesvětlující
  • Oranžová – hodí se do tmavé místnosti, kterou proteplí a rozjasní
  • Hnědá – vyjadřuje pocit bezpečí a odstraňuje stres
  • Modrá – uklidňuje a osvěžuje. Světlejší odstín modré Vám dokonce zvětší prostor.
  • Zelená – barva klidu, naděje a rovnováhy
  • Bílá – barva čistoty, pořádku a neutrality. Spolu s dalšími světlými barvami vytváří dojem většího prostoru v místnosti.

Studená barva výmalby (například šedomodrá) Vám prostor ochladí. Naopak teplá žlutooranžová ložnici prohřeje. Proto se doporučuje vymalovat ložnici orientovanou na sever žlutě, je-li orientovaná na jih, zvolte spíše studené barvy jako je modrá nebo zelenkavá.

 

 

Ložnice s nádechem romantiky

Nábytek do ložnice by měl být vždy vzdušný a zároveň by měl mít hodně úložného prostoru. Toto vše splňuje kolekce PARIS, kterou můžete vybavit celou ložnici v bílé barvě v romantickém stylu. Jedná se o výrobu předního dánského výrobce TVILUM, který vyrábí nábytek zcela ekologicky a všechny jeho výrobky jsou testovány na bezpečnost.

    

    

Jedná se o modulovou kolekci, která se skládá ze skříněk, šatních skříní, komod, nočních stolků a postelí. Díky tomu si můžete seskládat svou ložnici tak, jak zrovna Vám to bude nejlépe vyhovovat. Zapojte fantazii a s kolekcí PARIS zařídíte opravdu krásnou ložnici, která Vám zajistí nezapomenutelné chvíle klidu a relaxace.

Tato kolekce je vyrobena z dřevotřískových desek tloušťky 18 mm v bílé barvě. Horní a spodní díl je doplněn atraktivním panelem, který dodává tomuto nábytku punc exkluzivity. Úchyty jsou jednobodové rustikálního vzhledu a jsou kovové, taktéž i pojezdy zásuvek a panty skříněk jsou vyrobeny z kvalitní oceli. Široký výběr skříní pro uložení Vašeho oblečení, můžete si vybrat z dvou, tří a čtyřdveřových. V této kolekci najdete i spoustu praktických komod, kde si můžete vybrat vysoké nebo široké, s pěti zásuvkami nebo dokonce s osmi, tak jak Vám to bude nejlépe vyhovovat. Noční stolky by neměly určitě chybět, na výběr máte dokonce ze dvou typů. A to nejdůležitější v ložnici je samozřejmě postel, můžete se rozhodnout pro manželskou širokou 160 cm nebo dokonce 180 cm. V nabídce je i lůžko široké 90cm, pro Vás, kteří chcete mít svou postýlku sami pro sebe.  

PARIS je pro každého, kdo preferuje romantickou kolekci nábytku.

 

Související příspěvky

Výhody plynových topidel

redakce

KOUPELNOVÉ ZÁSUVKY…NA MÍSTA!

redakce

Rozdíly mezi nábytky z masivu jsou obrovské

redakce