Search

Úklidová firma, která perfektně myje a leští okna. Mytí oken Praha

Minulý rok si před svátky moje babička zlomila nohu. Nemohla nic dělat, tak jsem u ní předvánoční úklid a pečení cukroví vzala do své režie. Generální úklid jsem zvládla, napéct cukroví také, akorát do mytí oken se mi nechtělo. Napadlo mě, že bych mohla kontaktovat nějakou úklidovou firmu, aby okna v domě mé babičky umyla.

Samozřejmě jsem to s babičkou napřed prokonzultovala a ona souhlasila. Sedly jsme si k počítači a nějakou firmu, která se zabývá mytím oken, jsme hledaly společně. Nakonec jsme se shodly na firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, výloh Praha, která měla opravdu spoustu kladných recenzí a ohlasů od spokojených zákazníků. Já jsem pak druhý den zavolala na centrálu a domluvila mytí oken.

Ve stanoveném termínu přijeli pracovníci A SERVISU a po prohlednutí oken se pustili do jejich mytí. Babička se rozhodla, že je bude při práci pozorovat. Vůbec jim to nevadilo. Nejdříve umyli rámy, parapety a kličky. Následně skla, která myli vodou a nějakým prostředkem. Vše setřeli stěrkou a nechali proschnout. Když byla okna suchá, tak je začali leštit jen nasucho bavlněnou plenou. Bez jakéhokoliv použití leštidel. Babičce také vysvětlili proč leštidla nepoužívají.

Díky triku suchého leštění budou babiččina okna déle čistá a lesklá. Z toho měla babička obrovskou radost. Pracovníci firmy A SERVIS odvedli svoji práci naprosto precizně. Výsledkem byla dokonale umytá okna, která si babička pochvalovala ještě hodně dlouhou dobu. Také se rozhodla, že okna už nikdy sama mýt nebude, ale že si vždycky zavolá ty dva příjemné pány. Firmu A SERVIS tedy rozhodně doporučujeme. Pokud i vy chcete mít perfektně umytá okna, tak se na ni určitě obraťte.

Sjednocení, mokré strojní čištění koberců Praha 9

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., mokré čištění koberců Praha 9, provozuje úklidové služby pro mnoho významných zákazníků nejen v Praze 9, ale po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu již řadu let.

32013307 - carpet texture

Hloubkové čištění a tepování koberců na Praze 9 provádí strojovou metodu. Tato metoda strojového čištění je nejúčinnější a koberce tak dokážou zbavit i těch nejsilnějších nečistot a je tak kvalitně vyčištěn, že se opět sjednotí jeho barevný odstín. Jiný systém hloubkového a dezinfekčního čištění se neosvědčil.

Nejefektivnější metoda, jak si nechat vyčistit koberec, je za pomocí kotoučového stroje s rotačními kartáči. K čištění koberců je firmou použita nejmodernější šetrná chemie HDD AR a kotoučovým strojen s vysokým kartáčem. Po důkladném hloubkovém vykartáčování koberce použijí výkonný třímotorový vysavač, který vysaje všechny nečistoty a koberec vysuší. Tato metoda zaručuje velmi kvalitní a hloubkové vyčištění koberců.

Zásadně nepoužívají metodu extrakční, která tyto kritéria nesplňuje. Mnoho úklidových firem v Praze využívá metodu extrakční, ale ta nedokáže zdaleka tak odstranit veškeré nečistoty a koberec není vyčištěn do hloubky. Tato metoda je založena na principu vstříknutí chemie do koberce a rychlého odsátí. Chemie se tak nedostane hluboko do struktury koberce. Navíc extraktory, které mají jeden, nanejvýš dva motory nejsou natolik silné, aby odsály maximum nečistot.

Po doschnutí se na kobercích objeví fleky nebo v krátkém časovém období jsou opět silně znečištěné. Od té doby, co firma používá metodu strojového čištění, mají spokojené zákazníky a kobercová plocha zůstává vždy čistá po dlouhou dobu. Jsou schopni vyčistit koberce, se kterými si jiné úklidové firmy neumí poradit.

Také provádí kvalitní ruční čistění sedaček, křesel a čalounění. K čištění čalounění používají účinnou chemii Bosch RTS, která se ručně, za pomoci jemného kartáče s dlouhým vlasem, napění a zapracuje do textilie. Na závěr použijí vysokotlaký třímotorový vysavač se speciální hubicí na čalounění, který vysaje veškeré uvolněné nečistoty, alergeny, nežádoucí pachy a vysuší čalounění téměř dosucha. V některých případech a to zcela výjimečně, používají na určité typy pevných tkanin, které jsou velmi znečištěné, ruční AKU kotoučový kartáč.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *