INSPIRACE

Trachea představuje novou kolekci dekorů fólií pro rok 2014!

 

Společnost Trachea patří na našem trhu mezi přední výrobce kuchyňských a nábytkových dvířek. Specialitou této společnosti je ovšem i dekorativní tisk Overface, který nabízí na jednotlivá dvířka. V nabídce najdete několik desítek druhů motivů, ze kterých si můžete vybrat přesně ten, který by vašemu interiéru nejvíce vyhovoval. Společnost Trachea se snaží stále svůj sortiment rozšiřovat. Pro rok 2014 je připravena zbrusu nová kolekce dvířek.

 

Rok 2014 ve znamení dřeva a přírodních materiálů

Přírodní materiály a jejich imitace jsou při moderním zařizování interiérů využívány stále více. Zejména využití dřeva je velmi žádané. Novou kolekci folií pro nábytková dvířka
tedy tvoří fólie v dokonalých imitacích přírodních dřevin. Jedná se o 4 nové dřevodekory.

Prvním z nich je dekor 234 pískového dubu. Jeho největší zajímavostí je výrazná struktura dřeva, která ovšem kontrastuje s hladkým povrchem fólie. Stejnou kresbou dřeva disponuje také 235 kamenný dub, který je ovšem tmavší a více laděný do šedohnědých odstínů. 

Dekor 357 ořech sněhový je třetí novinkou. Jedná se o dokonalou kresbu ořechového dřeva v bílé barvě, která právě díky bílé barvě ještě více vyniká. Čtvrtou novinkou v nabídce pro dvířka s dekorem dřeva je 812 borovice vintage. Zde je zachována duše dřeva, obarveného vodou a sluncem s velmi výrazným plastickým reliéfem.

 

Na své si přijdou i milovníci moderních unibarev a dekorů

Nové dekory fólií ovšem nezasahují pouze do oblasti dřevodekorů. Společnost Trachea má připraveny novinky také v oblasti moderních fólií pro vyznavače stylových unibarev.
Tuto kolekci tvoří velmi moderní šedý dekor 6-3 kaschmir a jeho tmavší příbuzný 6-4 stone. Milovníci tmavě hnědé strukturované barvy mohou využít plastický reliéf čokoládově hnědé fólie 780 aro zlatohnědá, který je zušlechtěn zlatými pásky a žilkami. Kdo má rád pravou originalitu a luxus může vyzkoušet dekor 8-8 wolfram šedý, který je osazen velmi plastickým reliéfem, kde se protínají příčná a podélná vlákna a vytvářejí tak tisíce drobných odlesků.

Kompletní nabídku dekorů najdete na www.trachea.cz.

 

 

Související příspěvky

Originální nábytek není jen pro milionáře

redakce

Přírodní kámen a jeho využití pro dlažby, obklady či do zahrady

redakce

Ani přehřátých domů při letních vedrech se bát nemusíte! Pokud zateplíte stropy!

redakce