INSPIRACE

Technistone se představí na Czech Masters

Světoznámý výrobce technického kamene se stal partnerem stanového městečka na golfovém turnaji Czech Masters. Příznivci golfu se této prestižní akce mohou zúčastnit od 24. do 30. 8. na Albatross Golf Resort ve Velkém Újezdě.

 

18jamkové hřiště již dvakrát hostilo například Ladies European Tour a podle prestižního amerického časopisu Golf Digest platí toto hřiště za jedničku v České republice. Také letos si návštěvníci Czech Masters přijdou na své.

 

Golf pro dospělé i děti

Na Albatrossu vyrostlo turnajové městečko a letos na něm se svým stánkem nebude chybět ani společnost Technistone. Co v něm nabídne? „Chceme návštěvníky našeho stánku seznámit s naším materiálem, představit jim jeho přednosti, jeho využití v interiérech celého světa a poskytneme všem možnost si na vlastní oči i dotek TechniStone důkladně prozkoumat,“ prozradila Andrea Freislebenová ze společnosti Technistone. Chybět však u stánku nebude ani stylová zábava pro malé a velké. Připraven pro ně bude upravený „minigolf“ vyrobený právě z blyštivé desky TechniStone Starlight Grey ve tvaru loga společnosti Technistone. Návštěvníci budou soutěžit svojí správnou trefou do menších i větších děr desky o lákavé ceny, dospělí golfovými odpaly, děti pěnovými míčky, každý určitě najde to správné vyžití.

 

A proč se známý výrobce technického kamene rozhodl pro partnerství takové akce? Co vlastně Technistone pojí s golfem? „Golf se hraje v přírodě a kromě holí a děr v zemi není náročný na další vybavení, podstatu hraje příroda a terén, v tom vidíme určitou synergii, protože i náš materiál je z většiny tvořen přírodním materiálem,“ přibližuje Andrea Freislebenová. Potenciál společnost Technistone vidí také ve skupině lidí, která se golfu věnuje. Jsou to moderní lidé ve středním věku, kteří přemýšlejí nad tím, co si koupí, dokážou ocenit kvalitní věci a jsou ochotni do nich investovat. Právě pro ty jsou určeny výrobky z kvalitního materiálu, kterým si Technistone již přes 20 let získává vděčné zákazníky po celém světě.

Související příspěvky

Dopřejte svému interiéru italskou eleganci

redakce

Už žádné tmavé zahrady

redakce

Nenechte staré kliky, aby vám zůstaly v ruce a vyměňte je za nové

redakce