INSPIRACE

Tapety z pískovce

Našli jste zalíbení ve znovuobrozených tapetách? V současnosti se na trhu nachází hned několik typově odlišných materiálů, z kterých se tapety na zeď vyhotovují. Všechny však spojuje jednoduchá aplikace a především moderní vzhled s dlouhou životností. V poslední době se tapetám věnuje stále větší pozornost, zákazníci dávají jednoznačně najevo, že tapety ještě neřekly své poslední slovo. V tomto článku si představíme flexibilní a maximálně ohebné pískovcové tapety, které nejsou tolik známé jako třeba vliesové, to jim však neubírá na atraktivnosti.

 

Pískovcové tapety – seznamte se

Pískovcové tapety se hodí na dotvoření exteriérových designových prvků. Mohou se lepit na sloupy, fasády, komíny nebo sokly. Pískovcové tapety se nebrání ani projektům v interiéru, kde po nalepení působí velmi elegantně. Pokud hledáte neokoukanoý moderní dekorační prvek, pískovcové tapety jsou možná tím pravým pro vás.

Pískovcové tapety jsou naprosto flexibilní a použitelné snad na všechny povrchy. Právě z těchto důvodů není nic neobvyklého, když si jí soused bude lepit na betonovou podlahu nebo na sádrokartonový podhled. Pískovcové tapety rozšiřují možnosti v každém prostoru.

piskovec01

 

Pískovcové tapety na dřevo i na kachličky

Pokud budete pískovcové tapety lepit na dřevo, nezapomeňte podklad opatřit penetračním nátěrem. Následně podklad vyrovnejte a zpevněte fasádní síťkou. Teprve až na takti poupravený povrch můžete tapetu bez obav nalepit přiloženým lepidlem.

V případě, že lepíte tapetu na kachličky, opatřete je před samotnou aplikací kontaktním nátěrem. Tím vytvoříte kontaktní most. Kontaktní nátěr seženete v každém lepším stavebnictví. Pevně věříme, že se pískovcové tapety stanou jasným favoritem i pro vás a váš dům.

 

Pokud vás o pískovcových tapetách zajímají i další informace, navštivte internetové stránky na adrese http://fototapeta.cz/.

Související příspěvky

Zdá se vám, že váš interiér potřebuje změnu? Změňte vzhled od základu!

redakce

Látkové rolety od Bematech s.r.o. přináší do interiérů zajímavý design i styl

redakce

Svěží jarní povlečení od společnosti Matějovský je konečně tady!

redakce

Přidat komentář