INSPIRACE

Svítidla MAXlight dokáží dokonale rozsvítit Váš domov

V dnešní době je při zařizování domova kladen velký důraz na dokonalou sladěnost a designovou dokonalost všech prvků v interiéru. Velice žádané jsou nevšední motivy, které dodají interiéru nádech luxusu a originality. To platí i pro oblast svítidel. Většina prodejců svítidel ovšem nabízí pouze omezený sortiment výrobků, které postrádají osobitý design. Svítidla jsou v mnoha prodejnách podobná a liší se pouze detaily. Jestli chcete do svého domu svítidla, která dům dokonale rozjasní svým elegantním vzhledem, navštivte MAXlight.cz. Na co se můžete těšit?

 

Svítidla Maxlight

Svítidla Maxlight představují v sortimentu obchodu MAXlight.cz nejvíce zastoupenou kategorii. V této kategorii naleznete množství podkategorií, které určují jednotlivé druhy svítidel. V sérii svítidel Maxlight můžete vybírat svítidla závěsná, stropní, nástěnná, stolní, stojací, bodová, pohledová nebo LED svítidla. U svítidel Maxlight je unikátní především pestrost nabídky nejen druhů, ale také stylů a materiálů. Série Maxlight dokáže kombinovat různé druhy materiálů tak, aby vždy vznikla originální a osobitá svítidla. Svítidly z této série můžete vybavit kompletně celý dům, kancelář nebo firmu.

       

 

Svítidla Mantra

Tento druh svítidel pochází ze španělské dílny. Mantra je prestižní firma, která se soustředí především na dokonalý design všech svých svítidel. Na vývoji svítidel Mantra spolupracují vždy se světovými návrháři a designéry. Díky tomu vzniklo mnoho originálních sérií svítidel Mantra. Každá série byla navrhována odlišným návrhářem, a proto má každá série svůj osobitý vzhled. U značky Mantra můžete vybírat ze sérií Pasion, Moon, Ora, Pop, Zack, Guss, Duna. Série se liší vzhledem i použitým materiálem.

       

 

Svítidla Aquaform

Svítidla Aquaform pocházejí z dílny stejnojmenné firmy. Polská společnost Aquaform působí na světovém trhu se svítidly již od roku 1992. Při výrobě a návrhu jednotlivých svítidel spolupracuje společnost Aquaform se zkušenými projektanty ze zahraničí. Tato spolupráce dokáže produkovat vždy výrobky té nejvyšší jakosti a dokonalého designu. Svítidla společnosti Aquaform najdou využití nejen v domácnostech, ale také v muzeích, kancelářích, galeriích, hotelech a restauracích. Široké využití je zajištěno především širokou nabídkou druhů a kategorií svítidel Aquaform.

       

 

Svítidla Industry

Svítidla ze série Industry jsou dokonalá především díky využití kovů při výrobě. Industriální styl je inspirován jednoduchostí a strohostí průmyslu. Základ tohoto stylu tvoří materiály, které nic neimitují a jsou ve své podstatě jednoduché. Stejně jsou vyrobena také svítidla v sérii Industry. Jedná se o svítidla s kovovým tělem. Unikátním prvkem v této sérii je především samotné opracování kovu, ze kterého jsou svítidla vyrobena. Na svítidlech Industry jsou totiž záměrně zanechány stopy po opracování. Barevné změny kovu při tomto stylu opracování dodávají svítidlům Industry dokonale zastaralý vzhled. Také v sérii Industry můžete vybírat z nástěnných svítidel, stolních svítidel, závěsných svítidel nebo stojacích lamp.

       

 

LED dlažba

LED dlažba představuje v sortimentu MAXlight.cz absolutní novinku. Jedná se o svítící LED dlažební kostku, kterou můžete zasadit přímo do Vaší zámkové dlažby. Velikosti, ve kterých se LED kostka vyrábí, jsou shodné s velikostmi nejpoužívanějších zámkových dlažeb. LED kostka se tak nestane pouze klasickým osvětlením chodníku, ale přímo jeho součástí. LED technologie dodává těmto kostkám vysokou garanci účinnosti a bezpečnosti.

       

 

www.maxlight.cz

 

Související příspěvky

Výprodej dlažby, neuvěřitelné ceny!!!

redakce

Každá jídelna v domácnosti si zaslouží originální jídelní sety

redakce

Kvalitní lavičky pro města, obce i do památkových objektů

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.