INSPIRACE

Stavební pouzdro jednokřídlé – nejvyužívanější pouzdro pro posuvné dveře

 

Obliba posuvných dveří stále stoupá. Ovšem pro posuvné dveře je nejdůležitější součástí jejich pouzdro, do kterého se zasouvají, a které zajišťuje jejich správný chod. Nejvyužívanějším druhem posuvných dveří jsou jednokřídlé dveře. Správný výběr jednokřídlého pouzdra je základem spokojenosti s dveřmi ve vašem objektu. Kde hledat velký výběr kvalitních pouzder?

 

E-shop eclisse-jap.cz nabízí pouzdra od nejlepších výrobců        

Eclisse pouzdra a JAP pouzdra pro posuvné dveře patří k nejuznávanějším výrobcům pouzder pro posuvné dveře v celé Evropě. JAP pouzdra jsou kvalitním českým výrobkem. Eclisse pouzdra naopak pochází z dílny italské výroby. Oba druhy ovšem spojuje jejich vysoká kvalita a také široká nabídka druhů pouzder. Největší nabídku samozřejmě tvoří jednokřídlá stavební pouzdra.

 

Které varianty jednokřídlých pouzder můžete vybírat?

V nabídce e-shopu eclisse-jap.cz najdete v kategoriích Eclisse jednokřídlé a JAP jednokřídlé nejširší nabídku modelů. Vybírat můžete pouzdra do klasického zdiva i do sádrokartonových příček. Nabízená pouzdra mohou být pro různé velikosti dveří. Začínají již od šíře 60cm a končí až na šířce 110cm. Určitě si tedy dokážete vybrat ten správný rozměr pro svůj interiér. Nezáleží na tom, zda chcete posuvné dveře využít do domácnosti nebo do komerčních prostor.

 

Jaké výhody ještě nabízí e-shop eclisse-jap.cz?

Kromě kompletní nabídky pouzder od těch nejkvalitnějších evropských výrobců, vás čeká při nákupu na eclisse-jap.cz ještě další množství výhod. Mezi ně samozřejmě patří velmi nízké ceny u všech výrobků. Nechybí ani doprava zdarma. Na rozdíl od ostatních internetových obchodů nabízí eclisse-jap.cz také možnost montáže všech nabízených druhů pouzder.

Kompletní nabídku pouzder pro posuvné dveře najdete na www.eclisse-jap.cz.

 

Související příspěvky

Čeho se při zařizování interiéru vyvarovat?

redakce

Ideální doba na prodej nemovitosti nastává právě teď

redakce

Nevíte si rady s vánočními dárky? Tenhle problém vyřeší vyhřívací deky!

redakce