INSPIRACE

Společnost Eaton se zúčastní Stavebního veletrhu on-line se svým řešením chytré instalace

Zúčastněte se a zjistěte, jak ušetřit za energie nebo jak řídit svou domácnost pohodlně přímo z pohodlí mobilního telefonu

V termínu 22. – 23. ledna 2021 se uskuteční první Stavební veletrh on-line a společnost Eaton u toho nemůže chybět. Veletrh je určený pro každého, kdo se zajímá o bydlení, plánuje stavět či rekonstruovat a vybírá si ty nejlepší dodavatele. Eaton si pro všechny zájemce připravil prezentaci svého řešení chytré elektroinstalace, které vám představí odborníci a certifikovaní partneři společnosti. Ti budou po celou dobu trvání veletrhu připraveni odpovědět na jakékoliv vaše dotazy a pomoci vám při rozhodování. Zúčastnit se můžete z pohodlí domova, on-line a zdarma.

V dnešním zrychleném světě se na vás ze všech stran řítí požadavky a informace, a tak je skvělé, když můžete nechat některé starosti na někom jiném. A právě proto jsou zde systémy pro chytrý domov, které vám přinesou komfort do každodenního života. Představte si, že přijdete domů a příchodová cesta je osvícená. Ráno vstáváte a žaluzie se automaticky zvednou. Topení se sepne vždy tak, jak je potřeba. Už nikdy nebudete řešit problém s tím, jestli jste zapomněli zhasnout nebo vypnout některé spotřebiče. O vše bude postaráno za vás.

Přesně takto fungují systémy pro chytrý domov. Umožňují vám ovládat na dálku celou chytrou elektroinstalaci ve vašem domě, zajistí regulaci vytápění a chlazení, umožňují ovládat osvětlení, žaluzie, garážová vrata či bazény. Kromě zvýšení vašeho komfortu bydlení tyto systémy umožňují také značné úspory energií. Systém xComfort od společnosti Eaton nabízí flexibilní řešení vhodné jak pro novostavby, tak pro stávající byt či dům.

Pokud byste si přáli pro začátek vyzkoušet dílčí výhody chytré instalace a například jednoduše ovládat osvětlení, stmívání, topení nebo klimatizaci, můžete zvolit naprogramované sady Go Wireless. Ty zajistí snadné ovládání osvětlení, stmívání, rolet, vytápění či rekuperace. Jejich instalace je rychlá, pohodlná a cenově dostupná. Vše je navíc bez použití kabelů a jakéhokoli sekání a sady jsou vhodné do zabydlené domácnosti i do nového domu.

Veletrh bude zahájen v pátek 22. ledna v 9:00. Pro získání vstupenky zdarma je potřeba se zaregistrovat zde. Po zahájení veletrhu a registraci budou zájemci prioritně přesměrováni na stánek společnosti Eaton, aniž by bylo potřeba hledat v celé nabídce vystavovatelů. Neváhejte, zaregistrujte se a poraďte se s námi o tom, jaké řešení je pro vás to nejlepší. Kromě dalších odborníků se na vás bude těšit i Jaromír Pávek, který je specialistou v oblasti chytré domácnosti a který vám tuto oblast představí a poradí, proč by takové řešení nemělo chybět ani u vás doma. Kromě konzultací a videohovorů s odborníky budou k dispozici také materiály ke stažení, videa či galerie, soukromé „místnosti“ pro dotazy naživo a mnoho dalšího.

Využijte živý kontakt s našim odborníkem. Rádi Vám objasníme, co je chytrá domácnost a proč byste si ji měli pořídit.

Vhodného odborníka můžete vyhledat ZDE.

Více informací o systému xComfort naleznete ZDE.

Více informací o sadách GoWireless naleznete ZDE.

Související příspěvky

Mytí auta pod kontrolou.

redakce

Dopřejte si kvalitu od FAKRO – až 9000 Kč zpět!

redakce

Jak se starat o nábytek z masivního dřeva?

redakce