INSPIRACE

Společnost DECOEN nabízí snížení energetické náročnosti budovy v pěti krocích

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Pokud je jakákoliv budova precizně postavena, je její provoz málo nákladný. Jestliže je tomu naopak, dochází k velkým tepleným ztrátám, vzniku plísní a mnoha dalším nepříjemnostem. Společnost DECOEN v.o.s. nabízí řešení pro každého, kdo chce snížit energetickou náročnost své budovy.

Profesionální nabídka pro každého

Společnost DECOEN v.o.s sdružuje skupinu profesionálních energetických specialistů a autorizovaných inženýrů a do oblasti jejich činnosti spadá provádění tepelně-vlhkostních posudků, které pomáhají k efektivnějšímu bydlení. Společnost nabízí mimo jiné i komplexní projektové řešení snížení energetické náročnosti, které je určené pro větší objekty, jako jsou administrativní budovy, bytové domy společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva. Díky tomuto projektu lze výrazně ušetřit.

Komolení řešení v pěti krocích

Společnost DECOEN v.o.s. provádí projektové řešení snížení energetické náročnosti budovy v pěti krocích a provádí ho v projekční fázi. Cílem projektu je maximální energetická úspora na provoz objektu. Prvním krokem je detekce vad a příčin. V této fázi je prováděno termovizní snímkování, které odhalí vady budovy. V dalším kroku je vytvořena energetická studie, která navrhuje optimální řešení. Následně je vyřízen projekt a stavební povolení pro provedení změn. Čtvrtým krokem, který je nutný především u složitějších projektů, je vytvoření prováděcího projektu a pátou fází je potom zajištění stavebního dozoru. Díky této promyšlené struktuře je výsledkem práce společnosti DECOEN v.o.s. energeticky funkční budova a úspora financí pro jejího majitele.

Více informací najdete na www.decoen.cz

Související příspěvky

redakce

Rohové sedací soupravy se hodí do malých i velkých domácností. Jak je vybrat?

redakce

Vytopila Vás voda? Nepanikařte! Vysušíme!

redakce