INSPIRACE

Sektorový nábytek nabízí řešení pro jakýkoli interiér

 

Zařizujete nebo přestavujete svůj byt či dům a hledáte inspiraci? Pokud nefandíte mohutným nábytkovým kompletům, které zaberou větší část místnosti, pak si přečtěte tento článek. Zde Vám představíme nábytek, který je variabilní, účelný, praktický a v neposlední řadě i funkční!

 

Pevné sestavy, které často vidíte v obchodech, nemusí odpovídat Vašim představám, mají jiné rozměry než potřebujete nebo jsou v sestavě kousky nábytku, které nevyužijete a raději byste je nahradili jinými. Ideálním řešením do každého interiéru je právě proto sektorový nábytek.

 

 

Sektor TAMARA

 

Originální prvky

 

Tento nábytek nabízí řešení pro jakýkoli interiér. Každá řada se vyznačuje originálními prvky, které k sobě patří. Jedná se o samostatně fungující části, kterými můžete vybavit každou místnost ve Vašem bytě. Jednotlivé solitéry můžete v rámci sektoru libovolně kombinovat, nastavovat a přemisťovat, jak se Vám zlíbí. Z mnoha modulů si vyberete pouze to, co se Vám hodí a líbí.

 

  

Sektor RICO

 

Máte možnost zařídit si interiér tak, jak jste vždy toužili!

 

Nejste omezeni ani výběrem stylu. Sektorový nábytek není pouze moderní záležitost, můžete si vybrat i z klasických modulových sestav. Jednotlivé kusy nábytku jsou nabízeny v mnoha rozměrových variantách a v pestré škále barevného provedení. Můžete si vybrat mezi skříňkami, komodami, šatními skříněmi, postelemi, nočními, televizními nebo konferenčními stolky a dalšími nábytkovými segmenty.

 

Sektor SYLVA

 

Související příspěvky

Zařizujete si interiér? Zainvestujte do nábytku na zakázku

redakce

Buď sám sobě makléřem

redakce

Kožená sedačka – investícia na celý život

redakce