INSPIRACE

Sauny na míru do jakéhokoliv prostoru

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Že saunování má blahodárný vliv na lidský organismus, o tom není pochyb. Během této procedury totiž dochází k uvolňování svalů a relaxuje také mozek. Saunování se tak stává skvělým prostředkem k tomu, jak se zbavit přebytečného stresu a napětí. Pokud jste se rozhodli pořídit si saunu domů, určitě nebudete litovat…

Zajímavou nabídku saun nejen pro domácí použití přináší na český trh společnost Vital Trend s.r.o.

 

Česká kvalita

Společnost Vital Trend s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1999 a její cíl je jediný – nabídnout kvalitní produkty, které vám umožní cítit se fit a v pohodě, jak po fyzické, tak psychické stránce. Vital Trend se specializuje na výrobu a realizaci saun hned v několika provedeních. Vyrábí finské sauny, infrasauny a také kombinované sauny.

 

Sauna na míru? Žádný problém

Velkou předností společnosti Vital Trend s.r.o. je to, že pro vás umí vyrobit saunu, která bude přesně odpovídat vašim představám. Není problém vyrobit sauny do atypických prostor, jako jsou podkroví, suterény nebo jiná složitá místa ve vaší domácnosti, kde je například nutno realizovat úkos. Problémem není ani sauna instalovaná na terase či na zahradě. Profesionální technici si vše změří a saunu vyrobí přesně na míru dle vašich představ.

 

Variace provedení

Samozřejmostí u každé sauny by měla být její kvalita. Společnost Vital Trend s.r.o. pracuje s lety prověřenými technologiemi značek HARVIA, ELSTEIN a REDWELL WELLINA.

Jako hodnotu navíc nabízí zajímavé, jedinečné designy saun, opět uzpůsobené vám na míru. Vital Trend vyrábí sauny v široké škále materiálů včetně plošných designů (speciální obkladové dřevěné materiály, díky kterým se vyhnete palubkovým obkladům, které tvoří drážky). Je možné pracovat také s prosklením částí nebo i celých stěn. Specialitou Vital Trendu je solná terapie, která zkrášlí interiér vaší sauny a zároveň zvýší zdravotní účinky saunovacího procesu.

 

Užijte si saunování v pohodě domova! Více informací najdete na www.sauny-vital.cz.

Související příspěvky

Proměňte svou jídelnu nebo kuchyni!

redakce

Seznamte se …první ekologický screen ze 100% recyklovaných PET lahví

redakce

Nábytek do kanceláří je třeba vybrat pečlivě

redakce