INSPIRACE

S rájem svítidel se již nebudete bát tmy

Dokázat zařídit interiér dle zásad aktuálních trendu a zanechat v něm svou nesmazatelnou charakteristickou stopu, není až tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Mějte na paměti, že celkovou snahu o vdechnutí patřičné atmosféry mohou zkazit i ty nejmenší detaily. Krásnou výmalbu pokazí špatně zvolený prostor z pohledu volby barev. Stejně tak vás nezachrání ani ten nejluxusnější nábytek, když podceníte sílu podlahové krytiny. Pokud se vám podaří sladit všechny výše uvedené atributy i s použitím decentní elegance nejrůznějších dekorací, stále nemáte vyhráno. Mnoho lidí velmi často zapomíná, že bez správně zvoleného osvětlení tomu nikdy nepropůjčíte ten správný glanc. Navštivte internetovou prodejnu Ráj svítidel a nechte se okouzlit netradiční nabídkou neotřelých designů křišťálových lustrů.

Závěsný křišťálový lustr Rosendal

Podívejme se například na závěsný křišťálový lustr Rosendal patřící mezi nejvyhledávanější ve své kategorii. Kloubí prvky pradávné noblesy s moderním zpracováním. Je to přesně ten typ osvětlení, které dokáže podtrhnout celkový dojem z obývacího pokoje. Pro lepší začlenění do přednastaveného interiéru s ohledem na výšku stropu má samozřejmě nastavitelný řetěz s délkou až do 1,5m.

Svítidlo lze využít i v jídelně nebo v hale rodinného domu. Na tomto krásném příkladu je patrná výhoda virtuálního nakupování, kde se během několika málo okamžiků dostanete k těm nejzajímavějším kouskům.

MS_100525

Křišťálový lustr pro opravdové fajnšmekry

Zavedená internetová prodejna Ráj svítidel ve své počestnosti nezapomíná ani na přání těch nejnáročnějších klientů, kteří hledají mimořádný model bez jakékoliv konkurence. Stropní svítidlo Ginger je představitelem luxusních svítidel s neotřelým designovým provedením.

Stropní chromový kryt je doplněn o barevné kroužky s křišťálového skla v čirém a oranžovém provedení. Využijte této příležitosti a navštivte rozsáhlou galerii vyplněnou těmi nejžádanějšími modely od celosvětově uznávaných výrobců.

MIC_M6460_CCA

Související příspěvky

Doplňky do domácnosti, které vaše bydlení zútulní

redakce

Dveře a okna jsou základem každého domu i bytu

redakce

Jak má vypadat kvalitní dřevěná pergola pro zastřešení terasy?

redakce