INSPIRACE

S pěknou obývací stěnou bude Váš obývák útulný

Místem odpočinku je považován odnepaměti obývací pokoj. Je to místo, které nám slouží ke konverzacím, zábavě a sledování televize. Trávíme zde nejvíce volného času, jak s rodinou, tak s přáteli. Podle toho bychom ho měli také zařídit. Měl by tedy být pro nás příjemným a útulným místem, kde se budeme cítit dobře. Pro návštěvy by měl být pak i reprezentativní.

V každém obývacím pokoji zajisté najdeme sedací soupravu, která tam neodmyslitelně patří. Bez ní by obývací pokoj nebyl, tím čím je, místem odpočinku. Měla by být především pohodlná a dostatečně velká, aby se na ní pohodlně usadila celá Vaše rodina.

Dalším nezbytným nábytkem v obývacím pokoji je obývací stěna. Styl stěny by měl vycházet ze stylu našeho bydlení. Výběr stěn je v dnešní době opravdu široký.

 

Elegance v podobě obývací stěny

Elegantní obývací stěna DINO je vyrobena z lamina v moderní barevné kombinaci dub sonoma (strukturovaný dub světlé barvy) a dub sonoma čoko (strukturovaný dub v tmavé barvě). Odstín obou barev je teplý a celý obývák díky tomu působí útulně a domácky.

Stěna DINO se skládá z TV skříňky, vysoké skříně, závěsné police a vysoké vitríny. Je variabilní a můžete si ji poskládat jak se Vám hodí a líbí. Fantazii se meze nekladou. Pokud ji seskládáte tak jak je na obrázku bude její šířka 290cm. Eleganci této stěně dodávají i moderní stříbrné úchyty.

 


Více místa s komodou

Tato stěna se Vám ještě pořád zdá malá. K této obývací stěně si můžete pořídit ještě velkou komodu DINO, která je ve stejném barevném provedení.Komoda má 3 zásuvky, které jsou umístěny uprostřed pod sebou a 2 dveře. Celá komoda je v barvě dub sonoma (strukturovaný dub světlé barvy) a je ozdobena tmavými pruhy v barvě dub sonoma čoko. Komoda díky svému barevnému provedení působí velice svěže a elegantně. Komoda je 150cm široká a 86cm vysoká.

 

Moderní barvy a variabilita

Pokud máte rádi moderní styl a jednoduchost, pak variabilní obývací stěna FOLK bude jistě ta pravá. Stěna se vyrábí v barevném provedení dub sonoma v kombinaci s bílou. Barva dub sonoma patří mezi současný interiérový trend. Jedná se o teplý materiál s přírodní a výraznou strukturou. Díky své struktuře působí jako nábytek z masivu.

Její světlé barvy působí příjemně a navíc prosvětlí Váš obývací pokoj. Obývací stěna se skládá z TV skříňky, spodní skříňky, závěsné skříňky a police. Jednotlivé segmenty jsou variabilní a můžete si je poskládat, jak se Vám bude nejlépe hodit a líbit nebo si ji můžete poskládat, tak jak ji vidíte na obrázku.

Související příspěvky

Jak a kde vybrat nejlepší dekorace do bytu, domu a zahrady?

redakce

Elektronický bidet nejen pro hygienu

redakce

Jak při větrání zabránit vstupu chladného vzduchu do místnosti?

redakce