Search

Růžový svět zdravých prsou

Z vlastní zkušenosti vím, jak těžké to může být, když je některému členu rodiny diagnostikována rakovina. Nezmění to jen život člověka samotného, ale také všech členů rodiny a nejbližších přátel. Nastává čas nejistoty. A přesně v takové chvíli je potřeba té největší podpory! Mít kolem sebe lidi, kteří budou mít čas naslouchat a být tu pro vás. Lidi, kteří budou toto velmi těžké období prožívat zároveň s vámi.

Aliance žen s rakovinou prsu pomáhá pacientům. Podporuje tyto lidi ve chvílích, kdy to nejvíce potřebují a zároveň se snaží, tomuto zákeřnému onemocnění předcházet, a to prostřednictvím osvětových akcí, které mají zdůraznit význam preventivních prohlídek u lékaře. Znáte například Avon Pochod za zdravá prsa, Růžový říjen, nebo Plaveme prsa? Zde můžeme svou účastí podpořit dobrou věc.

Lidé, které tato nemoc zastihla, mohou tak vidět, že v této životní situaci nejsou sami. Ostatně atmosféra, která zde dýchá, mluví za vše a těžko jí můžeme popsat – tu musíte pocítit na vlastní kůži!

 

Pojďme spolu pomáhat

My v Kärcheru se snažíme pomáhat, a proto jsme se nyní rozhodli podpořit iniciativu Aliance žen s rakovinou prsu. Chceme lidem usnadňovat život nejen tím, že pro ně vytváříme produkty, které jim například v úklidu a čištění, usnadňují život, ale také chceme pomáhat cestou podpory a prevence. Spojujeme tak tímto krokem pomoc na obou frontách. Nyní se do tohoto projektu může zapojit každý z nás.

V letošním roce jsme vyvinuli exkluzivní edici aku stěrky na okna Kärcher WV 2 Premium Pink Ribbon (doporučená prodejní cena 1 990 Kč), která je ozdobená atraktivními designovými prvky v růžové barvě a spojuje dvě výhody. Je vynikajícím pomocníkem při mytí oken. Zachovává je čistá, beze šmouh a za zlomek času. A navíc její koupí přispíváte 50 Kč na boj proti rakovině prsu. „Tímto výrobkem pomáháme dvakrát.“, říká Jana Hogrová, marketing managerka společnosti Kärcher. „Usnadňujeme nepříjemné mytí oken a podporujeme dobrou myšlenku v podobě boje proti rakovině prsu.“

Mytí oken je při úklidu ta nejtěžší činnost, proto je dobré si ji zjednodušit. Aku stěrka je inovativní pomocnicí při úklidu.

Mytí oken zbaví obvyklé námahy a nudné práce a udělá z něj zábavu. S touto aku stěrkou budou všechna okna bez kapek a beze šmouh. Díky její nízké hmotnosti, pouhých 600 g, se vaše ruce neunaví ani při mytí oken v celém domě.

Kromě oken aku stěrka zvládne umýt i všechny ostatní, hladké plochy v domácnosti.

Je hezké, mít radost z nákupu. Koupí aku stěrky Kärcher WV 2 Premium Pink Ribbon budete mít radost dvakrát. Doma se s ní budete těšit při úklidu, a navíc vás bude hřát dobrý pocit, že jste pomohli dobré věci.

Více na www.karcher.cz a www.svetcisteni.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *