INSPIRACE

Rohové sedací soupravy se hodí do malých i velkých domácností. Jak je vybrat?

 

Rohové sedací soupravy se v současnosti řadí k nejvyhledávanějším druhům sedaček v domácnostech. Mohou být totiž využity v menších i rozlehlých obývacích pokojích a vždy dokonale splní svůj účel. V menších obývácích se sedačky dávají spíše do rohu místnosti ke zdi. V prostorných obývacích pokojích se rohové sedačky dávají do prostoru, kde ještě vynikne jejich půvab. Nabízeny jsou v mnoha variantách. Stačí jen správně vybrat.

 

Rohové sedačky kvalitně a levně? Navštivte nabytek-elegance.cz!

Pro správný výběr rohové sedací soupravy je rozhodující velikost, vzhled, pohodlnost a také konstrukce. Na stránkách nabytek-elegance.cz najdete desítky odlišných druhů rohových sedacích souprav. Některé mohou být dokonce vybaveny rozkládacím mechanismem, který umožní využít sedačku pro pohodlné přespávání návštěv. Z nabídky mnoha druhů si jistě vyberete takovou sedačku, která bude dokonale vyhovovat vašim potřebám. Najdete zde sedací soupravy do různých druhů domácností. Na své si zde přijdou milovníci klasického vzhledu vybavení domácnosti i moderních domácností. Moderní sedací soupravy se vyznačují především rovnými liniemi a maximálním důrazem na komfort a pohodlí.

 

Sedací soupravy BRIGITE 2 a Ibiza jsou příkladem moderních sedacích souprav

Sedačka Brigite je příkladem moderní rohové sedací soupravy. Je určena především do opravdu prostorných domácností. Tomu odpovídají již její rozměry 207 x 336 x 220 cm. Při výrobě byl kladen maximální důraz na pohodlí při sezení. Díky využití vysoce kvalitních materiálů je také zajištěna dlouhá životnost sedačky. Rohová sedačka Ibiza se také vyznačuje především svou elegancí a praktičností. Rozměry 325/200/84cm předurčují tuto sedačku do menších i velkých obývacích pokojů. Sedací část a opěradla jsou z prodyšné pěnové výplně. Konstrukce této sedačky je vyrobena ze stabilní dřevěné konstrukce.

 

Kompletní nabídku sedacích souprav můžete najít na www.nabytek-elegance.cz.

 

Související příspěvky

Nezapomínejte, že i na cirkulaci vody v otopných systémech se dá ušetřit!

redakce

Samolepky na zeď? Ano nebo ne?

redakce

Každá jídelna v domácnosti si zaslouží originální jídelní sety

redakce