Search

Revoluce v mytí oken

Máme rodinný dům na okraji Prahy přímo u silnice, která je hodně vytížená kamiony. Je zde tedy hluk a hodně se tu práší. Největší zápřah dostávají okna, která jsou během chvilky zanesená prachem a špínou.

Dříve jsem se ještě snažila okna umývat a udržovat je v nějakém přijatelném stavu. Pak už jsem tento nekonečný boj vzdala.

Měsíc na to jsme dostala od sousedky kontakt na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., která jim na jejich domě myla okna a nanášela tzv. nano impregnaci oken. Firmu jsem si projela na internetu a jelikož to bylo cenově přijatelné, rozhodla jsem se, že je vyzkouším.

Firmu jsem zkontaktovala, nahlásila počet oken a jejich rozměry a rovnou jsme domluvili i termín realizace mytí oken. Celá komunikace probíhala na úrovni, slečna, která to s námi vyřizovala byla velice milá a ochotná.

Zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA přijeli přesně ve stanovený termín a čas. Dva sympatičtí pánové a jedna slečna. Dům si prohlédli, zhodnotili, jakým způsobem budou postupovat a ihned se pustili do práce. Okna myli jedno za druhým, jen se po nich zaprášilo.

Okna krásně umyli pomocí čistících prostředků, následně je setřeli a jak mi bylo doporučeno, nanesli mi na okna nano impregnaci, která zaručuje to, že se na oknech nebude zachycovat špína, nečistoty a celkově kapky vody.

A ono to opravdu funguje, hned jsem to musela vyzkoušet. Voda se shlukovala do kuliček a když zafoukalo, kuličky se odvalily z okna pryč. A také mě překvapilo, jakým způsobem okna vyleštili. Nepoužili žádné leštidla, pouze 100% bavlněnou plenu, díky které na oknech nezůstaly žádné šmouhy či tahy po leštění.

Vše proběhlo velmi rychle, precizně a komunikace s firmou byla na jedničku. Za mě tedy velká spokojenost a můžu firmu A SERVIS LIPKA doporučit.

Oživte svou kancelář! Nechte si vyčistit koberce!

V naší firmě v Praze máme již léta stejné koberce a zařízení. Jednoho dne přišel kolega s návrhem na koupi koberců nových a celkovou renovaci, abychom byli v čistém prostředí, cítili se dobře a podávali jsme kvalitní pracovní výkony.

9450927 - armchair of director on a background of a window

Než byl návrh předložen šéfovi, odjel kolega na 14 dní na dovolenou a nikdo další se k tomu neměl, aby nějakou renovaci řešil. V rámci úspor, mne napadlo, zkusit oživit koberce čištěním. Šla jsem s tímto návrhem za šéfem a on mi řekl, že pokud to zařídím a bude to kvalitně provedené, že s tím nemá problém.

Poptala jsem se po známých, jestli nemají s čištěním koberců zkušenosti a od jedné kamarádky jsem dostala kontakt na A SERVIS LIPKA s.r.o. Zavolala jsem jim a domluvili jsme se na čištění. Za pouhé dva dny byli pánové schopni přijet a navíc, což mě překvapilo nejvíce, se nabídli, že to udělají až po pracovní době, což bylo velmi příjemné. Alespoň nás nerušili při práci a my jsme jim nepřekáželi. Koberce mohly navíc přes noc 100% vyschnout.

A SERVIS přijel s kompletní technikou, nic od nás nepotřebovali, měli vše připravené. Řekli nám, že používají vysokotlaký třímotorový vysavač, moderní kotoučový stroj a kvalitní Bosch RTS chemii. Kombinace těchto věcí zajistila opravdu dokonalé vyčištění všech koberců a zbavila je nejen nečistot, ale i alergenů, což jsme všichni uvítali. Pánové byli navíc velmi pracovití a milí, což už se dnes moc nevidí.

Nejvtipnější situace nastala, když kolega přijel z dovolené. Když přišel první den do práce, tak se pořád rozhlížel a ptal se, co jsme změnili, že je něco jinak. A pak povídá: ,, Aha! Koberce jste vyměnily!“

Chvíli jsem ho v tom nechala a bavila jsem se jeho nadšením a překvapením, jak jsme vše stihli tak rychle zařídit. Až po chvíli jsem přiznala, že koberce jsou jen vyčištěné, a že jen vypadají jako nové. Také jsem mu řekla, že to má na svědomí jedna velmi šikovná firma, které, tímto způsobem moc děkujeme!

 


TAG


3 x komentováno u “Revoluce v mytí oken

 1. Halina Babáková napsal:

  Dobrý den,

  čištění koberců a mytí oken od firmy A Servis Lipka jsem také vyzkoušela a nemůžu si tyto služby vynachválit. Okna nám krásně umytá a vyleštěná a koberce jsou také nádherně vyčištěné a provzdušněné. Jako právě koupené. Pokud potřebujete vyčistit koberce nebo okna i vy, tak neváhejte a kontaktujte firmu A Servis Lipka. Budete totiž stejně nadšení jako já.

 2. Věra Svobodová napsal:

  Zdravím,

  můj dotaz se týká firmy A Servis Lipka a její metody leštění oken. Proč nepoužíváte žádná leštidla? Je na nich něco špatného nebo máte nějaké speciální?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den paní Svobodová,

   naše firma k leštění prosklených ploch používá tzv. trik suchého leštění, při kterém jsou okna leštěna pouze suchou bavlněnou plenou. Leštidla nepoužíváme z toho důvodu, protože jsou lepkavá a přitahují tak na sebe nečistoty poletující v ovzduší, tudíž jsou okna rychleji špinavá. Navíc se po krátké době objevují také kruhy a tahy po leštění. Díky naší suché metodě leštění zůstávají okna déle čistá a lesklá. Z tohoto důvodu tedy nepoužíváme žádné leštící prostředky.

   Hezký den.

   Barbora Lelková
   A Servis Lipka, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *