INSPIRACE

Prozkoumejte neprobádaný svět ratanu a proutí

Žádný bambus, nýbrž ratan nebo rotang. Ratan je východní rostlinou, která se používá především k výrobě kvalitního nábytku a okrasných doplňků moderní domácnosti. Probádejte ratan a jeho rozsáhlé možnosti využití i u vás doma díky Axintrading.cz.

 

Ratanem nazýváme charakteristickou liánu z Indonésie, jež bývá místními odborníky upravována do různých tvarů pro rozličné účely. Vy tak můžete vybírat ze stovek kusů ratanu, vytvarovaného do kvalitních kusů nábytku a originálních doplňků Vašeho obydlí. Dovážíme jej sami bez prostředníků přímo z jeho kolébky, tedy z již zmíněné Indonésie, jež má na svědomí na 80% celosvětové produkce. A i proto Vám můžeme nabídnout i velice výhodné ceny..

Na rozdíl od bambusu, který roste většinou jako strom, ratan je popínavá rostlina. Pěstuje se povětšinou na soukromých několikahektarových farmách. Trumfem ratanu je, že ačkoliv je dřevo velice lehké a snadno tvarovatelné, je zároveň spolehlivé a pevné. To však pouze v případě, že je s ním odborně zacházeno, což skýtá procesy jako napařování, impregnování, uzení a sušení, které dohromady trvají více než 10 dní. Následně si však můžete užívat luxusního nádechu, který v sobě nesou křesla, sedací soupravy, papasany, ale i truhly, stolky  a další tučné desítky doplňků z naší nabídky.

A co bychom byli za obchod, kdybyste se na své zboží nemohli přijít podívat, a tudíž byli nuceni nakupovat zajíce v pytli. Naopak budeme rádi, přijdete-li se podívat do našich kamenných obchodů v Novém Bydžově, Českých Budějovicích a Poděbradech, v nichž si můžete vše prohlédnout a nechat si zodpovědět veškeré dotazy. Vámi objednané zboží odesíláme do dvou pracovních dnů, tudíž se nemusíte strachovat, že budete čekat přehnaně dlouho. A nyní již můžete pokračovat přímo na www.axintrading.cz.

www.axintrading.cz

 

Související příspěvky

Látkové stínění – řešení pro komfort i estetiku budov

redakce

Chcete mít příjemně krásný interiér? Vsaďte na tóny Provance!

redakce

Do krásné koupelny patří i krásný radiátor

redakce