INSPIRACE

Prohlédněte si rezidenci Klánovice! Bydlení je jedinečnou záležitostí!

Poptávka po nadstandardním bydlení v Praze v poslední době roste. Bohužel většina developerských společností na území hlavního města na tuto situaci nereaguje a zaměřuje se na stavbu projektů, které jsou realizovány pro využití maximálního počtu rezidentů a na luxus a nadstandard zde není prostor. Naštěstí se ale výjimky najdou – příkladem je projekt Rezidence Klánovice, který dokáže uspokojit představy i těch nejnáročnějších klientů.

 

Rezidence Klánovice klade důraz na luxus a pohodlí

Rezidence Klánovice je novým projektem, který realizuje developerská společnost Konhefr. Tato společnost má na svém kontě již velký počet velice úspěšných projektů v Praze i jejím okolí. V současné době se společnost Konhefr rozhodla nabídnout zájemcům opravdu luxusní a nadstandardní bydlení v příměstské oblasti našeho hlavního města v Klánovicích, protože právě tato oblast je podle mnohých studií nejvhodnější příměstskou lokalitou Prahy. Osobitá architektura nového projektu přesně zapadá do okolí a navíc má originální a moderní prvky. Vše je navrhováno pro maximální pohodlí a luxus všech rezidentů. Komplex tvoří nové bytové domy se třemi podlažími.

 

Nadstandard najdete i uvnitř

Vzhled stavby v projektu Rezidence Klánovice snese i ta nejpřísnější měřítka kvality a designu. To samé platí také i o interiéru celé stavby. Bytové domy nabízí bytové jednotky v různých dispozicích. K dispozici jsou byty od velikosti 1+kk (od 49m2) až po 5+kk (135m2). Všechny byty jsou vybaveny nadstandardním vybavením. Také rozmístění pokojů bylo navrhováno podle moderních architektonických trendů a s důrazem na pohodlí.

Kompletní informace najdete na www.bytykonhefr.cz.

Související příspěvky

Jak hledat nové bydlení na Slovensku?

redakce

Výkonnou klimatizační jednotkou si i zatopíte!

redakce

Velká vánoční soutěž na e-shopu Matějovský

redakce