INSPIRACE

Proč zvolit dubový nábytek? Už nikdy nebudete chtít jiný

Pokud slyšíme nábytek z masivu, často si představíme například jídelní stůl masiv, lůžko či jiný kousek z borovice nebo smrku. Avšak tyto dvě dřeviny nejsou jediné, ze kterých se nábytek vyrábí. Mezi další patří také dub, který má tvrdé a půvabné dřevo. Pořizovací cena tohoto typu nábytku bude tedy o něco málo vyšší, ale s tím rozdílem, že jej doma můžete mít roky, klidně i generace. Svou oblibu si nezískal pouze u uživatelů, ale také u výrobců, kterým jde práce s dubem od ruky. Proč tedy zvolit dubový nábytek?

Nábytek, který se dědí po generace

Jídelní stůl či komoda masiv dub, která se dědí po generace? Jde to i v dnešní době? Samozřejmě, stále existují šikovní výrobci, kteří tyto kousky ručně vyrábí, aby těšili své zákazníky. Mezi takové výrobce patří například nábytekzdubu.cz, kde najdete překrásné kousky s dlouhou životností. I když je pořizovací cena vyšší než u nábytku z dřevotřísky, životnost pořizovací cenu dokáže časem spolehlivě vykompenzovat.

Vzhled, který najde uplatnění všude

Masivní nábytek se bezpochyby pyšní překrásným a bytelným vzhledem. Je pevný, robustní a bez potíží vyplní jakýkoli prostor. Ať už jste člověk, který miluje tradici, nebo naopak moderní styl, potěšíme vás, protože masivní nábytek z dubu lze využít kdekoli. Další skvělou zprávou je, že pokud jakýkoli kus nábytku z tohoto materiálu poškodíte, odřete, lze jej opravit. Kdežto u lamina nábytku tento krok učinit nelze.

Zdravotně nezávadný nábytek

Zdravotní nezávadnost u masivního nábytku je hned po životnosti druhou velkou výhodou, kterou vám může nabídnout. Lze tedy říci, že masivní kousek neuvolňuje do ovzduší rakovinotvorné toxiny či výpary, ale také nedráždí dýchací systém člověka, takže astmatici, alergici a jiní, si mohou nábytek bez obav dopřát. Pokud tedy hledáte poctivé kousky, nahlédněte na nabídku výše zmíněného prodejce, u kterého najdete vitríny, jídelní stůl masiv dub, tak i komody a další. Je lepší pořídit nábytek vytrvalý, než koupit takový, který se vám za pár let zničí.

Související příspěvky

Prodáváte nemovitost? Realitní portál CINCINK vás nezklame

redakce

Jaké variace dětských postelí je možné vybírat do dětského pokoje?

redakce

Designové dřevěné dekorace na vaší zahradu rozhodně patří!

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.