INSPIRACE

Proč se zajímat o LED osvětlení a v čem spočívá jeho výhoda?

Každý majitel rodinného domu nebo bytové jednotky musí v dnešní době hledat efektivní způsoby k celkovému snížení režijních nákladů své domácnosti. Jen za těchto předpokladů si lze udržet určitý nadstandard životního stylu. Provádíme složité rekonstrukční operace, zásahy do konstrukcí stěn, podlah i stropů. Každé z takových rozhodnutí sebou přináší nemalé investice s dlouhodobou návratností, proč se tedy nezaměřit na zcela základní aspekt moderního bydlení, a tím jsou LED svítidla?

 

Stará svítidla zaměňte za LED svítidla

Pokud ve své domácnosti stále používáte stará svítidla, zamyslete se na malý moment nad jejich hospodárností. Aktuální trh nabízí ekvivalent v podobě úsporné LED technologie, která vám dokáže každý rok ušetřit i několik tisíc korun.

Ještě předtím, než začnete s výměnou, zaměřte se společně s námi na hlavní výhody této moderní technologie.

 

LED svítidla a jejich výhody

Nejsilnější výhodou LED osvětlení je jeho dlouhá životnost. V porovnání s klasickými svítidly je až několikanásobná. V ostrém provozu dokáže sloužit přes 30 000 hodin a navíc se sníženou spotřebou elektrické energie.

Moderní technologie se mimo jiné vykazuje i svou šetrností k životnímu prostředí, jelikož neobsahuje žádné nebezpečné látky – jako je například rtuť. Pokud se zaměříme na LED osvětlení značkových kvalit, získáte zařízení se zvýšenou odolností vůči mechanickému poškození, vibracím i chladnému počasí.

Díky nulovému náběhu se rychle aktivuje a dokonce mu ani nevadí časté vypínání a zapínání.

 

Životnost LED světel

LED svítidla vám bez jakýchkoliv problémů dokážou v průměru sloužit asi 25 000 hodin. Pokud budeme osvětlení využívat cca 5 hodin denně, tak vám moderní žárovka vystačí na 15 let.

 

Pro jaké LED osvětlení se rozhodnout?

Před nákupem si dobře rozmyslete, k čemu budete světlo využívat a kam ho umístíte. Technologie od svého vzniku opravdu pokročila, proto se v dnešní nabídce objevují nejen klasické LED lustry, ale i LED stolní lampy, LED osvětlení pod linku, LED nástěnná svítidla a celá řada dalších druhů.

Širokou nabídku LED osvětlení naleznete na webových stránkách společnosti CORA LED s.r.o.

Související příspěvky

Pěstování kaktusů ve skleníku

redakce

Doporučujeme pro manažery: Řada manažerského nábytku Elite

redakce

Designová pultová umyvadla kombinují eleganci a funkčnost

redakce