INSPIRACE

Proč se zajímat o LED osvětlení a v čem spočívá jeho výhoda?

Každý majitel rodinného domu nebo bytové jednotky musí v dnešní době hledat efektivní způsoby k celkovému snížení režijních nákladů své domácnosti. Jen za těchto předpokladů si lze udržet určitý nadstandard životního stylu. Provádíme složité rekonstrukční operace, zásahy do konstrukcí stěn, podlah i stropů. Každé z takových rozhodnutí sebou přináší nemalé investice s dlouhodobou návratností, proč se tedy nezaměřit na zcela základní aspekt moderního bydlení, a tím jsou LED svítidla?

 

Stará svítidla zaměňte za LED svítidla

Pokud ve své domácnosti stále používáte stará svítidla, zamyslete se na malý moment nad jejich hospodárností. Aktuální trh nabízí ekvivalent v podobě úsporné LED technologie, která vám dokáže každý rok ušetřit i několik tisíc korun.

Ještě předtím, než začnete s výměnou, zaměřte se společně s námi na hlavní výhody této moderní technologie.

 

LED svítidla a jejich výhody

Nejsilnější výhodou LED osvětlení je jeho dlouhá životnost. V porovnání s klasickými svítidly je až několikanásobná. V ostrém provozu dokáže sloužit přes 30 000 hodin a navíc se sníženou spotřebou elektrické energie.

Moderní technologie se mimo jiné vykazuje i svou šetrností k životnímu prostředí, jelikož neobsahuje žádné nebezpečné látky – jako je například rtuť. Pokud se zaměříme na LED osvětlení značkových kvalit, získáte zařízení se zvýšenou odolností vůči mechanickému poškození, vibracím i chladnému počasí.

Díky nulovému náběhu se rychle aktivuje a dokonce mu ani nevadí časté vypínání a zapínání.

 

Životnost LED světel

LED svítidla vám bez jakýchkoliv problémů dokážou v průměru sloužit asi 25 000 hodin. Pokud budeme osvětlení využívat cca 5 hodin denně, tak vám moderní žárovka vystačí na 15 let.

 

Pro jaké LED osvětlení se rozhodnout?

Před nákupem si dobře rozmyslete, k čemu budete světlo využívat a kam ho umístíte. Technologie od svého vzniku opravdu pokročila, proto se v dnešní nabídce objevují nejen klasické LED lustry, ale i LED stolní lampy, LED osvětlení pod linku, LED nástěnná svítidla a celá řada dalších druhů.

Širokou nabídku LED osvětlení naleznete na webových stránkách společnosti CORA LED s.r.o.

Související příspěvky

Potřebujete rychle vystavit výrobní halu nebo skladovací prostory?

redakce

Moderní jídelně sluší masiv a chrom – kde ji pořídit nejlevněji?

redakce

Úspory energie v domácnosti

redakce