INSPIRACE

Proč se nákup vířivky opravdu vyplatí?

 

Vířivky v domácnosti se v posledních letech využívají stále více. Jejich hlavní výhoda spočívá v tom, že jsou schopny přinášet našim tělům maximální relaxaci. Za tímto druhem uvolnění a relaxací nemusíte nikam dojíždět a můžete si jich užívat kdykoli budete chtít. Opravdu kvalitní vířivky nabízí dlouholetou životnost, komfort při ovládání a také skvělý design. Jen je potřeba vybrat ten správný druh.

 

Americká kvalita značky Artesian Spas vás ohromí

Mezi přední značku vířivek v celosvětovém měřítku se řadí vířivky a vířivé bazény značky Artesian Spas. Jedná se o výrobky americké společnosti, které dosahují maximálních kvalit ve všech ohledech. Vířivky Artesian Spas jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, takže je zaručena jejich dlouhá životnost. Díky moderním technologiím při výrobě a inovativními rozmístění trysek jsou schopné dosahovat vysoce kvalitních relaxačních účinků pro každého z nás. Nové vířivky neustále procházejí inovacemi, které ještě zvyšují jejich užitnou hodnotu. Tuto americkou značku samozřejmě můžete najít i u tuzemských prodejců.

 

 

 

Specialistou na Artesian Spas je společnost BETA

Společnost BETA je na našem trhu specializovaným prodejcem vířivek a vířivých bazénů značky Artesian Spas. V nabídce firmy BETA najdete kompletní nabídku vířivek Artesian Spas, včetně příslušenství a doplňků. Díky vysoké kvalitě Artesian Spas mohou být modely těchto vířivek nabízeny s dlouholetou zárukou. Ovšem životnost těchto vířivek záruku ještě výrazně překročí. Díky moderním technologiím je také dosaženo pro vířivky Artesian Spas nízké spotřeby vody minimálního využití chemických čistících prostředků.

Kompletní sortiment najdete na www.virivkysauny.cz

 

 

Související příspěvky

Nevíte si rady s vánočními dárky? Tenhle problém vyřeší vyhřívací deky!

redakce

Trachea opět zabodovala na veletrhu Wood-Tec, kde zároveň představila i novinky v sortimentu

redakce

Designová svítidla

redakce