INSPIRACE

Proč při výběru tepelných čerpadel volit kvalitní a stabilní prodejce?

Pokud se ve svém rodinném domě rozhodnete pro instalaci tepelného čerpadla, rozhodně se vám tento krok vyplatí. Správně zvolená tepelná čerpadla dokáží velmi výrazně snížit ceny energií za vytápění. Ceny energií neustále rostou a tepelná čerpadla dokáží při vytápění plynem dosáhnout ceny jako při vytápění dřevem. Navíc můžete s tepelným čerpadlem kombinovat i další technologie, které vám ušetří nejen finance, ale také starosti. Rozhodně byste ale neměli vybírat první čerpadlo, které vám přijde pod ruku. Právě proto je třeba zvolit kvalitní a stabilní prodejce.

 

Chcete před nákupem vědět o tepelných čerpadlech maximum?

Určitě rozumnou volbou před nákupem tepelných čerpadel je získání maximálního množství informací. Některé pojmy v tepelných čerpadlech pro vás možná budou novinkou. Jedině při dobré informovanosti v této oblasti dokážete vybrat druh tepelného čerpadla, který vám a vašemu domu bude maximálně vyhovovat. Informovanost je tedy velmi důležitá. Jenže jak najít odborné a nezaujaté informace o čerpadlech, které vám s výběrem pomohou? Hledáním takovýchto informací můžete ztratit mnoho času, ale také nemusíte.

 

Doporučujeme navštívit tři místa, které vám pomůžou pro správný výběr tepelných čerpadel.

  • Grafické porovnání ročních nákladů na vytápění a další energie najdete na vytapeni.tzb-info.cz.
  • Portál abeceda-cerpadel.cz. Zde se můžete dozvědět mnoho rad a tipů, jak vybrat tepelné čerpadlo, aby vám vyhovovalo. Také si můžete přečíst, jak se vyhnout podvodníkům a nekvalitním čerpadlům při koupi.
  • A pokud stále ještě váháte nad nákupem tepelného čerpadla, přečtěte si článek Tři nejčastější mýty o tepelných čerpadlech.

Související příspěvky

DESIGNOVÉ KVĚTINÁČE SNOUBÍ KRÁSU A STYL!

redakce

Můžete ušetřit desetitisíce!

redakce

I plynem se dá ohřívat voda ekonomicky

redakce