INSPIRACE

Proč patří podlahy Marmoleum v současnosti k nejvyhledávanějším?

Nároky na vybavení interiéru, ať už domácností nebo komerčních budov a objektů, jsou stále vyšší. Týká se to všech druhů vybavení a podlah snad nejvíce. Podlahy jsou totiž všude tou nejvíce namáhanou částí a také částí, která bývá nejvíce vidět. Důležitá je hlavně odolnost, kreativní a variabilní design společně s dalšími užitečnými vlastnostmi. Je málokterá podlahová krytina dokáže nároky moderní doby splnit. A když ano, tak je samozřejmě velmi žádaná. Právě proto jsou v současnosti právě podlahy Marmoleum tolik žádané do domácností i do komerčních objektů.

Výhody Marmoleum

Marmoleum je druhem linolea, alespoň povrchem a vzhledem. Od klasického linolea se ale liší hned v několika zásadních ohledech a především v kvalitě. Faktem ale zůstává, že se jedná o hladkou podlahovou krytinu s jednoduchou pokládkou a čistým vzhledem. Podlaha se jednoduše čistí a v porovnání s některými druhy podlahových krytin je podstatně levnější. Díky vysoce kvalitní povrchové úpravě nejeví známky opotřebení ani stárnutí. Jedná se o nehořlavý materiál, který se nevznítí a tak ani nenapomáhá šíření ohně. Marmoleum je antistatickým materiálem a je vyrobeno z čistě přírodních surovin. O některých druzích linolea se to rozhodně říci nedá.

Téměř nekonečná nabídka

Marmoleum je značkou, která v sobě zahrnuje několik základních druhů podlah a v každé kategorii je několik desítek designů. Celkově jsou tedy nabízeny stovky různých podlah Marmoleum. Výběr je pouze na vás. Marmoleum se vyrábí v rolích i v dílcích. Samotná podlahová krytina je poslední součástí komplexního systému Marmoleum, ve kterém nechybí široké příslušenství a produkty pro pokládku. Navíc můžete u některých prodejců najít i velkou nabídku zboží Marmoleum ve výprodeji za snížené ceny. Pokud se chcete podívat na Marmoleum ve výprodeji, hledejte zde.

Související příspěvky

Práce z domova bez problémů

redakce

Najděte si vhodného řemeslníka ještě dnes

redakce

Nebojte se výměny radiátorů

redakce