INSPIRACE

Proč patří podlahy Marmoleum v současnosti k nejvyhledávanějším?

Nároky na vybavení interiéru, ať už domácností nebo komerčních budov a objektů, jsou stále vyšší. Týká se to všech druhů vybavení a podlah snad nejvíce. Podlahy jsou totiž všude tou nejvíce namáhanou částí a také částí, která bývá nejvíce vidět. Důležitá je hlavně odolnost, kreativní a variabilní design společně s dalšími užitečnými vlastnostmi. Je málokterá podlahová krytina dokáže nároky moderní doby splnit. A když ano, tak je samozřejmě velmi žádaná. Právě proto jsou v současnosti právě podlahy Marmoleum tolik žádané do domácností i do komerčních objektů.

Výhody Marmoleum

Marmoleum je druhem linolea, alespoň povrchem a vzhledem. Od klasického linolea se ale liší hned v několika zásadních ohledech a především v kvalitě. Faktem ale zůstává, že se jedná o hladkou podlahovou krytinu s jednoduchou pokládkou a čistým vzhledem. Podlaha se jednoduše čistí a v porovnání s některými druhy podlahových krytin je podstatně levnější. Díky vysoce kvalitní povrchové úpravě nejeví známky opotřebení ani stárnutí. Jedná se o nehořlavý materiál, který se nevznítí a tak ani nenapomáhá šíření ohně. Marmoleum je antistatickým materiálem a je vyrobeno z čistě přírodních surovin. O některých druzích linolea se to rozhodně říci nedá.

Téměř nekonečná nabídka

Marmoleum je značkou, která v sobě zahrnuje několik základních druhů podlah a v každé kategorii je několik desítek designů. Celkově jsou tedy nabízeny stovky různých podlah Marmoleum. Výběr je pouze na vás. Marmoleum se vyrábí v rolích i v dílcích. Samotná podlahová krytina je poslední součástí komplexního systému Marmoleum, ve kterém nechybí široké příslušenství a produkty pro pokládku. Navíc můžete u některých prodejců najít i velkou nabídku zboží Marmoleum ve výprodeji za snížené ceny. Pokud se chcete podívat na Marmoleum ve výprodeji, hledejte zde.

Související příspěvky

Svítíme úsporně nebo ještě úsporněji, jak na to?

redakce

Vybíráme prosklené vitríny a regály do obchodu

redakce

Originální český cibulákový porcelán

redakce