INSPIRACE

Při výběru dílenského nábytku myslete na jeho odolnost a funkčnost!

Dílenský nábytek využijete v dílnách kutilů i profesionálů. Neobejdou se však bez něj i šatny podniků, škol, sportovních zařízení stejně jako průmyslových a jiných provozoven. Při výběru se zaměřte především na jeho odolnost a životnost. A s ním spojenou bezpečnost.

Jaký dílenský nábytek by ve vaší dílně neměl chybět? To záleží na zaměření vaší výroby stejně jako množství, hmotnosti a charakteru skladovaného materiálu a nářadí.

 

Základem je dílenský ponk

V klasické dílně v každém případě má své čestné místo dílenský stůl neboli ponk. Na e-shopu nabytek-polak najdete hned několik typů těchto pracovních stolů, ať již se jedná o variabilní a lehké pracovní stoly KOMBI, robustní a na úložné prostory štědré stoly modulární či snadnou manipulaci umožňující stoly mobilní.

 

Nakonfigurujte si vlastní dílenský stůl

A pokud vám žádný z výše zmíněných modelů nebude vyhovovat, můžete si svůj dílenský stůl nekonfigurovat sami. Jednoduše zvolíte velikost zásuvek, typ pracovní desky (buková, multiplex) barevné provedení, typ zamykání, vyberete nohy (pevné, stavitelné, pojízdné atd.), příslušenství a dílenský stůl si necháte vyrobit na zakázku. Praktické jsou však i stoly modulární, které si jednoduše poskládáte dle svých potřeb a požadavků.

 

Praktické dílenské vozíky

V každé dílně najdou své uplatnění i dílenské vozíky. Jejich hlavní předností je díky kolečkům na nohách jejich snadná mobilita. Neobávejte se však, že se vozíky samovolně rozjedou, jsou totiž vybaveny samovolnou otočnou brzdou. Stejně tak nehrozí ani samovolné vysunutí zásuvek. Tomu zase zabraňuje speciální pojistka.

 

Kovové a plechové skříně

Další nezbytnou součástí dílen a šaten jsou kovové a plechové skříně. Plné, prosklené, s roletami, s policemi, zásuvkami či plastovými boxy. Ve všech případech se jedná o skříně odolné a s vysokou nosností. V nabídce najdete skříně do normálních i náročných provozů. Skříně precizně dílensky zpracované se mohou stát ozdobou každé dílny. I té vaší!

Související příspěvky

Vylepšete interiér moderním stropním svítidlem

redakce

Kvality pohovek Natuzzi Editions a Natuzzi Italia

redakce

Když sedací vak, tak ten přímo od výrobce!

redakce