INSPIRACE

Přestaňte topit „pánu bohu do oken“, zateplete strop a ušetřete!

 

Teplo stoupá vzhůru a tím je způsobeno, že právě střechy jsou místem, kudy uniká z našich domovů nejvíce tepla. Je to až polovina veškerého tepla. Poměrně jednoduše můžete ušetřit až 30% nákladů za topení. Jak na to?
 

Jednoduché s snadné řešení pro každého je konečně tu

Ušetřit drahocenné teplo a tak i vaši peněženku můžete díky speciální tepelné izolaci MAGMARELAX ROCK®. Tato izolace je ideální řešení, které se bez problému dostane i do obtížně přístupných míst a ušetří vám až 30% nákladů za topení. IzolaceMAGMARELAX ROCK® je totiž vyrobena speciálně pro aplikaci do trámových stropů shora, úzkých nebo nepřístupných míst šikmých střech a plochých střech pod vazníky, dělících příček, sendvičových stěn a jako výplň jiných dutých prostorů. Využití najde i při zateplení starších domů se sedlovou střechou a dřevěnou konstrukcí stropu.

 

Izolace, která nabízí mnohem více

Kromě skvělých tepelně izolačních vlastností, vyniká MAGMARELAX ROCK® zejména vysokou odolností proti ohni. Mezi další vlastnosti, které jistě oceníte, patří i odolnost proti vlhkosti a paropropustnost, granulovaná vlna je v celém objemu hydrofobizovaná, ale také dokáže dokonale tlumit hluk.MAGMARELAX ROCK® tlumí vnější zvuk a v určitých případech i vnitřní hluk směrem ven.

 

 

 

Pomocí hadice a bez náročných příprav

Minerální izolace MAGMARELAX ROCK® se fouká přímo do dutiny stropu, nebo na volnou plochu. Jde o poměrně jednoduchý proces, který nevyžaduje žádné větší přípravy. Jestliže se izolace střechy provádí do dutiny, není nutné ani vyklízet půdu. Při aplikaci nevzniká odpad ani zbytky izolace a proces trvá jen několik hodin. Otvory pro izolování dutin jsou relativně malé o šířce 30 až 40 cm. Izolace se fouká obvykle do výšky 15 až 30 cm a lze foukat do vzdáleností až 100 m od stroje a do výšky více než 20 m.

Vyřešte to ještě dnes

Neváhejte a ještě dnes vyplňte nezávazný poptávkový formulář a během několika dnů očekávejte obchodně technického poradce a do 14 dnů samotnou realizaci.

Využijte akční nabídky a získejte 25% slevu na jedinečnou foukanou minerální izolaci MAGMARELAX ROCK®. Více na www.magmarelax.cz nebo na telefonu 800 100 533.

 

Související příspěvky

Koupelnová zrcadla jako efektivní a krásný doplněk

redakce

Domácí pracovna navržena jedinečnou designérkou

redakce

Vůně dálek i jedinečné vzpomínky – to vše přináší bydlení v koloniálním stylu

redakce