INSPIRACE

Práce na zahradě jsou v plném proudu! Kam schováte své nářadí vy?

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Také patříte mezi milovníky zahradničení? Potom jistě řešíte problém, kam s nářadím. Nářadí, které se povaluje všude možně, totiž není nic příjemného. Pokud chcete mít místo, kam můžete své nářadí vždy bez problémů uklidit, podívejte se na nabídku společnosti DELTA Svratka s.r.o., která nabízí široký sortiment domků na nářadí.

Společnost DELTA Svratka s.r.o. – specialista na dřevostavby – vyrábí nářaďové domky ve dojím provedení.

Panelové nářaďové domky – rychlá montáž a nízká cena

Prvním typem jsou domky na nářadí panelové konstrukce (NPD 1 – NPD 7), kde nosnými prvky jsou trámky pobité palubkami o síle 15 mm. Panelové domky na nářadí mají tu výhodu, že se dají snadno montovat a druhou jejich velkou výhodou je jejich velmi nízká pořizovací cena. Panelové domky nabízí DELTA Svratka s.r.o. se střechou z OSB desky o síle 10 mm a s podlahou o z 19 mm, která je vyrobena ze silných palubek. Střešní krytinu domku tvoří černá, pískovaná lepenka (za příplatek lze objednat asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku). Součástí každého domku jsou plné, svlakové dveře.

  

Srubové domky na nářadí – jako hodnotný doplněk zahrady

DELTA Svratka s.r.o. nabízí i domky na nářadí se srubovou konstrukcí. Tyto domky představují atraktivní doplněk na vaši zahradu. Střecha i podlaha srubových domků je z 19 mm silných palubek, střešní krytinou je opět černá, pískovaná lepenka (za příplatek lze také objednat asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku). Součástí každého domku jsou potom palubkové dveře, které mohou být plné nebo prosklené.

Záleží pouze na vás, který typ domku na nářadí si vyberete. Kompletní nabídku najdete na www.deltasvratka.cz

Související příspěvky

Přírodní barvy v interiéru? Ano, zejména na podlaze!

redakce

Designová pultová umyvadla kombinují eleganci a funkčnost

redakce

Ideální klimatizace pro dům, byt i kancelář? Samsung Split RAC!

redakce