INSPIRACE

Postele s úložným prostorem BogarTech nadchnou!

Vybrat správnou postel není lehký úkol. Naštěstí ale existují odborníci, kteří to udělají za vás. Pokud právě sháníte postel do vaší ložnice, podívejte se na nabídku společnosti BogarTech, která nabízí kvalitní a elegantní postele pro všechny.

Nedocenitelný úložný prostor

V nabídce od BogarTech naleznete například i elegantní postele s úložným prostorem, které se hodí jak do malých tak velkých ložnic. Tyto postele jsou vyrobeny pouze z kvalitního dřeva a jejich předností jsou velké úložné prostory.

 

Elegantní a zdravé spaní

BogarTech nabízí postele s úložným prostorem vyrobené z kvalitního dřeva smrku, borovice nebo buku. Všechny postele navíc představují pohodlné spaní ve výšce 54cm (tato výška uváděná jako bezprašná umožňuje lepší vstávání po ránu a to nejen starším lidem).

 

275 variant úložných prostorů

Na designu postelí od BogarTech se navíc můžete podílet i vy. Záleží pouze na vás, jestli chcete velký nebo jen malý úložný prostor. Navíc na každé straně postele může být jiné složení zásuvek. Postele od BogarTech mohou mít až  275 variant úložných prostorů. Úložný prostor pod postelí je také snadno přístupný a tak vše můžete mít přehledně uspořádané.

 

Kompletní servis

Pokud si objednáte jednu z elegantních postelí s úložným prostorem od BogarTech, nemusíte se bát, že vám postel dojde v rozloženém stavu a vy se budete muset trápit s její montáží. Odborníci z BogarTech přijedou až k vám domů a postel vám smontují.

Pokud chcete zdravé a krásné spaní, podívejte se na nabídku společnosti BogarTech na www.ceskaloznice.cz najdete tu i další kvalitní nábytek!

www.ceskaloznice.cz

Související příspěvky

Jak mít dokonale čistou koupelnu?

redakce

Údržba plastových oken je velmi důležitá pro jejich správný chod

redakce

Plísně už nemají šanci! Odstraňování, likvidace, dezinfekce, sanace Praha

redakce