INSPIRACE

Pořizujete si fotopast? Dejte si pozor na podezřele levné čínské modely 

V současné době neustále přibývají noví a noví výrobci fotopastí. Někteří dodavatelé ovšem výrazně šidí kvalitu, na což následně doplácejí majitelé těchto drobných zařízení. Proč si dát pozor na příliš levné čínské fotopasti?

Dovozců fotopastí je stále více

Pravdou zůstává, že trh fotopastí je stále větší. S rostoucím trhem přitom přibývá dovozců, kteří se zákazníkům snaží prodat co nejvíce fotopastí. Snaží se přitom zaujmout co nejnižší cenou, která se však bohužel podepíše na kvalitě takové fotopasti.

TIP: Navštivte ověřený e-shop fotopastí a vyberte si z modelů ověřených značek. 

Co přesně je na těchto fotopastech špatně?

Na příliš levných čínských fotopastech můžete obvykle najít množství nejrůznějších nedokonalosti nebo nedostatků.

V prvé řadě je třeba počítat s určitými nepřesnostmi, které se podepíší na tom, že vám například pod LCD obrazovku mohou vlézt mravenci. Problémové dále bývá samotné nastavení fotopasti a mnohdy i neschopnost detekovat pohyb. Obraz dosahuje velmi mizerné kvality a kvalita nočních snímků je doslova alarmující. A jelikož jsou fotopasti z Číny, je třeba počítat i s neexistujícím servisem a technickou podporou.

Promyslete si, proč si chcete fotopast pořídit

Každý člověk má trochu jiné pohnutky k tomu si fotopast pořídit. Některé osoby například láká vyzkoušet si, co to vlastně fotopast je. Nechtějí do ní investovat velké finanční částky, chtějí to zkrátka jen zkusit.

Někteří lidé, jako například myslivci, ochranáři, nebo milovníci přírody, potřebují fotopast ke své práci.

A v neposlední řadě je zde skupina lidí, která jejich prostřednictvím chce vyřešit potíže s poškozováním jejich majetku.

Vsaďte raději na osvědčené značky

Při nákupu fotopasti raději upřednostněte značku, která se těší dlouhodobé oblibě a lidé si její fotopasti chválí. Jedině tak budete mít jistotu, že nebudete z nákupu zklamaní.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

Související příspěvky

Nepodceňujte pojištění majetku a odpovědnosti, důsledky mohou být děsivé

redakce

Která matrace je pro vás ta nejlepší?

redakce

Proč by vás měl zajímat IDEA nábytek?

redakce